طول دوره

2 سال

گرایش

مدیریت

مدرک

فوق لیسانس

شهریه

49580 دلار

کارشناسی ارشد مدیریت رویداد چیست؟
مدیریت رویدادها رشته ای از مدیریت پروژه است که برنامه ریزی و هماهنگی رویدادهای خاص مختلف از جمله کنفرانس های تجاری، عروسی، مهمانی ها، مراسم و غیره را پوشش می دهد. مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت رویداد، دوره هایی را در زمینه رهبری، مدیریت بازرگانی، و همچنین مفاهیم رویداد، همراه با امور مالی و بودجه، همچنین مدیریت منابع انسانی در رویدادها، به علاوه طراحی رویداد و فناوری کاربردی، از جمله مدیریت استراتژیک، مدیریت عملیات رویداد ارائه می دهد.

 

 

 

 

پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت رویداد، چه مشاغلی در دسترس هستند؟
MBA در مدیریت رویداد ممکن است منجر به استخدام در مشاغل مختلف از جمله مراکز سرگرمی و پارک ها، آژانس های کنسرت و عروسی، شرکت های بین المللی، و همچنین خدمات برنامه ریزی رویداد، به همراه رستوران ها، از جمله مراکز همایش و غیره شود. لیست مشاغل مدیریت رویداد شامل چنین موقعیت هایی به عنوان مدیر رویداد، و همچنین مدیر پروژه، برنامه ریز، همچنین هماهنگ کننده رویداد.

 

 

 

کارشناسی ارشد برنامه های اجرایی چیست؟
کارشناسی ارشد در برنامه های اجرایی، تجارت و مدیریت دولتی، حقوق، علوم سیاسی، هنرهای لیبرال و بسیاری از موضوعات اضافی را مطالعه می کند. فارغ التحصیلان دارای توانایی هایی مانند ارتباط، تصمیم گیری، کار تیمی، مدیریت زمان، رهبری، حل مسئله خوب، چندوظیفه ای و سایر مهارت های مختلف هستند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد برنامه های اجرایی کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
کارشناسی ارشد در برنامه های اجرایی توسط مشاغل بزرگ و کوچک و دولت ها استخدام می شوند. مشاغل محبوب برای فارغ التحصیلان شامل افسران ارشد مالی و اطلاعات، مدیران شهرستان، مدیران کل و عملیات، سرپرستان مدارس، رؤسای کالج یا دانشگاه، فرمانداران، مدیران شهری و شهرداران است.

 

 

 

 

 

کارشناسی ارشد مدیریت عمومی چیست؟
مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی بر گسترش دانش در بخش های نظارتی که شامل بازاریابی، مالی، فروش، منابع انسانی و سازماندهی همکاری گروهی برای دستیابی کارآمد به اهداف تجاری است، متمرکز است. کارشناسی ارشد مدیریت عمومی در دوره های حسابداری و مالی، و همچنین مدیریت پروژه، همراه با مدیریت منابع انسانی، قانون تجارت، تجارت بین الملل، مدیریت عملیات، و سازمان بازرگانی درگیر است.

 

 

 

 

چه گزینه های شغلی پس از اتمام کارشناسی ارشدمدیریت عمومی در دسترس است؟
پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدیریت عمومی، فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی توسط شرکت هایی با انواع مختلف کسب و کار استخدام می شوند. لیست گزینه های شغلی شامل سمت هایی مانند مدیر اجرایی، دستیار اجرایی، مدیر پروژه، مدیر عملیات و همچنین مشاور مدیریت و مدیر ریسک است.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد مدیریت جهانی چیست؟
کارشناسی ارشد مدیریت جهانی دانشجویی است که مهارت های تجاری مورد نیاز برای کار در سازمان های بین المللی را توسعه می دهد. مدیریت جهانی برای فعالیت در محیطی ناآشنا و سازگاری با محیط چندفرهنگی آماده می شود و مهارت های تصمیم گیری را بهبود می بخشد. فارغ التحصیلان می توانند مفاهیم مدیریت بین المللی را در موقعیت های واقعی به کار گیرند.

 

 

 

چه مشاغلی برای کارشناسی ارشد مدیریت جهانی وجود دارد؟
کارشناسی ارشد در مدیریت جهانی دارای دیدگاه بین المللی گسترده و فرصت هایی برای گرفتن سمت های سطح بالا در شرکت های بین المللی، دولتی و سازمان های غیر انتفاعی است. فارغ التحصیلان به عنوان مدیران برنامه های جهانی، مدیران فروش و بازاریابی بین المللی، مدرسان تجاری و مدیران حساب های جهانی کار می کنند.

 

 

 

کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات چیست؟
کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات دانشجویی است که در رشته مدیریت بازرگانی و، کامپیوتر و علوم اطلاعات تحصیل می کند. فارغ التحصیلان دارای مهارت هایی مانند زمان سنجی و مدیریت پروژه خوب، رهبری تیم، مهارت های ارتباطی و خدمات مشتری هستند.

 

 

 

کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات معمولاً توسط شرکت ها و سازمان هایی مانند شرکت های مشاوره، شرکت های نرم افزاری، ارائه دهندگان خدمات ICT و شرکت های مخابراتی استخدام می شوند. مشاغل محبوب برای فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت اطلاعات شامل توسعه تجارت، مدیران پروژه و اطلاعات، مشاوران فناوری اطلاعات و کسب و کار و تحلیلگران تجاری است.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد رهبری چیست؟
کارشناسی ارشد رهبری دانشجویی است که فرآیندهای مدیریت و ارتباطات را در شرکت های خصوصی و دولتی مطالعه می کند. رهبری یک زمینه بسیار متنوع است که همه مهارت ها و دانش لازم را برای کار در هر زمینه ای از زندگی می دهد.

 

 

 

 

چه مشاغلی برای کارشناسی ارشد رهبری در دسترس است؟
کارشناسی ارشد در مطالعات رهبری در تمام زمینه های کسب و کار در سمت مدیر آموزش و توسعه، رهبر تیم، مشاور مدیریت، ناظر، منابع انسانی، مربی شرکت، مدیر کار می کند. به طور خاص، کارشناسی ارشد در رهبری و مدیریت اجازه می دهد تا سمت هایی در دولت یا به عنوان یک مدیر اجرایی داشته باشید.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد مدیریت لوکس چیست؟
مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت لوکس را می توان کارشناسی ارشد مد روز نامید. به طور کلی، فارغ التحصیلانی که می خواهند در مدیریت لوکس کار کنند، باید به دلیل رقابت زیاد، برای چالش هایی که صنعت پیش می آورد، آماده باشند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد مدیریت لوکس کجا می تواند کار کند؟
یک فارغ التحصیل کارشناسی ارشد که مدرک کارشناسی ارشد مدیریت لوکس را دریافت کرده است، می تواند در زمینه های مختلفی کار کند و موقعیت هایی مانند توزیع کننده در یک شرکت بزرگ که در محصولات کالاهای لوکس تخصص دارد، داشته باشد. در نتیجه، یک فارغ التحصیل دارای مدرک کارشناسی ارشد می تواند به عنوان یک توزیع کننده خصوصی برای شرکت های کالاهای لوکس کار کند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد کنترل مدیریت چیست؟
کنترل مدیریت عملکردی است که هدف آن دستیابی به اهداف تعریف شده است. این شامل سه عنصر است: تعیین استانداردها، اندازه گیری ویژگی های واقعی و انجام اقدامات اصلاحی. یک فرآیند استاندارد برای کنترل مدیریت شامل این مراحل است: عملکرد واقعی با عملکرد برنامه ریزی شده مقایسه می شود، تفاوت بین این دو اندازه گیری می شود، علل موثر در تفاوت شناسایی می شوند و اقدامات اصلاحی برای به حداقل رساندن تفاوت انجام می شود.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد کنترل مدیریت کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
کارشناسی ارشد کنترل مدیریت می تواند یک مدیر کیفیت، یا یک مدیر دسته، و همچنین یک مدیر فروش قطعات منطقه ای، به علاوه مدیر فروش و برنامه ریزی عملیات باشد.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد تحقیقات مدیریت چیست؟
کارشناسی ارشد در تحقیقات مدیریت دانشجویی است که بازاریابی، مدیریت بازرگانی، روش تحقیق، تحلیل بازار، مدیریت و موضوعات دیگر را مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان باید از توانایی هایی مانند برنامه ریزی و سازماندهی خوب، تصمیم گیری، مذاکره، تعامل، شبکه سازی، درایت و مدیریت زمان برخوردار باشند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد تحقیقات مدیریت کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
کارشناسی ارشد مدرک تحقیقات مدیریت معمولا توسط خدمات مصرف کننده، الکترونیک، انرژی و آب و برق، تولید، صنایع سرگرمی و شرکت های تحقیقات بازار، شرکت های تحقیقات علمی و سازمان های دولتی استخدام می شوند. محبوب ترین مشاغل برای تحصیلات تکمیلی مهندس تحقیق و توسعه یا مدیر و مدیر تحقیقات بازار است.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد علوم مدیریت چیست؟
کارشناسی ارشد در علوم مدیریت یک مدرک علمی مدیریت است که تمام رشته های اصلی در حوزه علوم اقتصادی و مدیریت را پوشش می دهد: تجارت، امور مالی، تجزیه و تحلیل، آمار. این MBA را تکمیل می کند و دانشجویان را برای موقعیت های مدیریتی با تمرکز بر رهبری و تصمیم گیری آماده می کند.

 

 

 

 

 

 

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان امتیازی داده نشده ! اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

آینده شغلی

چه مشاغلی برای کارشناسی ارشد علوم مدیریت در دسترس است؟ کارشناسی ارشد در علوم مدیریت در زمینه های مشاوره اقتصادی و مدیریت، ، تدارکات، ساخت و ساز در موقعیت های اجرایی، مشاور، برنامه ریز، حسابرس، مدیر برند، تحلیلگر پژوهشی، کارآفرین، پژوهشگر عملیاتی، سرمایه گذاری، ریسک و تحلیلگر بازار کار می کند.

شرایط پذیرش و ثبت نام

هنگام درخواست برای پذیرش در دانشگاه موسسه فناوری ماساچوست در آمریکا ، باید تمام مدارک مورد نیاز را تهیه کنید. لیستی از اسناد لازم را مستقیماً از دانشگاه درخواست کنید ، زیرا ممکن است برای کشورهای مختلف متفاوت باشد.توجه داشته باشید مدارک فوق باید ترجمه و تایید قانونی و مهر مراکز آموزشی و سفارت خارجی را داشته باشد.

شروع ترم

پاییز و بهار هر سال

سایر رشته های این دانشگاه

Master of Physics
2 سال | فیزیک | فوق لیسانس
Master of Natural Sciences
2 سال | علوم طبیعی | فوق لیسانس
Master of Mathematics
2 سال | ریاضی | فوق لیسانس
Master of Management
2 سال | مدیریت | فوق لیسانس
Master of Humanities
2 سال | علوم انسانی | فوق لیسانس
Master of Health
2 سال | بهداشت | فوق لیسانس
Master of Engineering
2 سال | مهندسی | فوق لیسانس
Master of Chemistry
2 سال | شیمی | فوق لیسانس
Master of Biological
2 سال | زیست شناسی | فوق لیسانس
Bachelor of Physics
3 سال | فیزیک | لیسانس
Bachelor of Natural Sciences
3 سال | علوم طبیعی | لیسانس
Bachelor of Mathematics
3 سال | ریاضی | لیسانس
Bachelor of Management
3 سال | مدیریت | لیسانس
Bachelor of Humanities
3 سال | علوم انسانی | لیسانس
Bachelor of Health
3 سال | بهداشت | لیسانس
Bachelor of Engineering
3 سال | مهندسی | لیسانس
Bachelor of Chemistry
3 سال | شیمی | لیسانس
Bachelor of Biological
3 سال | بیولوژیک | لیسانس

دانشگاه های مرتبط

دانشگاه ملی فنی آتن که به عنوان دانشگاه پلی تکنیک آتن نیز معروف است از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های این کشور به حساب می آید. حتی می توان گفت که این دانشگاه سهم زیادی در تغییرات و پیشرفت های این کشور مدیترانه ای داشته است. علاوه بر این ها اگر به تحصیل در […]

دانشگاه کوئینزلند استرالیا در میان 50 دانشگاه برتر دنیا قرار دارد. همچنین دانشگاه کوئینزلند را در میان 5 دانشگاه پژوهشی برتر استرالیا به حساب می آورند و در زمینه های زیست شناسی و تحقیقات کشاورزی نیز در این کشور مشهور است. دانشگاه کوئینزلند استرالیا در کنار سیستم آموزشی با کیفیت خود از امکانات رفاهی خوبی […]

دانشگاه معروف و بسیار معتبر آمریکایی کالیفرنیا برکلی در شهر برکلی کالیفرنیا واقع شده است و قدیمی ترین دانشگاه این شهر می باشد. دانشگاه کالیفرنیا برکلی آمریکا در واقع یکی از معتبرین دانشگاه ها در سطح آمریکا و جهان محسوب می شود. عمده شهرت این دانشگاه با شرکت وی در جنبش های سیاسی و اجتماعی به […]

دسته :
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + شش =

کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد | کپی رایت 2022