طول دوره

2 سال

گرایش

مهندسی

مدرک

فوق لیسانس

شهریه

49580 دلار

کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست چیست؟
کارشناسی ارشد در مهندسی محیط زیست می آموزد که چگونه با استفاده از دانش مهندسی از کنترل یا رفع هرگونه خطر برای محیط زیست جلوگیری کند. فارغ التحصیلان باید دارای مهارت هایی مانند مدیریت پروژه، تفکر انتقادی، حل مسئله، چند وظیفه ای و مهارت های بین فردی باشند.

 

 

 

کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی محیط زیست توسط دولت های محلی، فدرال و ایالتی، خدمات مشاوره علمی و فنی استخدام می شوند. مشاغل محبوب برای کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست مهندسان شیمی، دانشمندان محیط زیست، تکنسین ها، مدیران علوم طبیعی و هیدرولوژیست ها هستند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد مهندسی عمران و ساخت و ساز چیست؟
کارشناسی ارشد مهندسی عمران و ساخت و ساز، برنامه ریزی و انجام کارهایی را انجام می دهد که نیاز به قضاوت و به کارگیری شیوه های طراحی مهندسی عمران، ارائه پشتیبانی ساخت و ساز مورد نیاز و همچنین داشتن دانش فرآیند توسعه پروژه و آشنایی با قوانین ملی، ایالتی و محلی حاکم بر طراحی عمومی مهندسی عمران دارد. .

 

 

 

کارشناسی ارشد مهندسی عمران و ساخت و ساز کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
کارشناسی ارشد در مهندسی عمران و ساخت و ساز در تمام صنایعی که شامل آماده سازی و ساخت اشیاء عمرانی می شود مانند شرکت های ساختمانی، سازمان های طراحی، سازمان های پیمانکاری ساخت و ساز، روسای مسکن و خدمات عمومی و دپارتمان های معماری، سمت هایی را اشغال می کند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد مهندسی زیست و زیست پزشکی چیست؟
مهندسی زیست پزشکی حوزه ای از فناوری است که مطالعات علمی و مهندسی را همراه با دانش فنی، پزشکی و بیولوژیکی برای بهبود سلامت و همچنین کیفیت زندگی متحد می کند. یک استاد مهندسی زیست پزشکی تحقیقات کاربردی را ارائه می دهد و با ایجاد ابزارهای الکترونیکی تخصصی برای پردازش سیگنال های زیستی، تصویربرداری پزشکی، مدل سازی و تعیین شرایط اثرات درمانی، وظایف را حل می کند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد مهندسی زیست و زیست پزشکی کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی در موسسات بهداشتی، توسعه دهندگان و تولید کنندگان پزشکی، و همچنین آزمایشگاه های علمی، موسسات، کلینیک ها و مراکز پزشکی درخواست می شود. همراه با شرکت های مرتبط با فروش و خدمات تجهیزات پزشکی. محققین تحصیلات تکمیلی، طراحی، مهندسی توسعه سیستم‌ها و دستگاه‌های پزشکی، در کنار مهندسی تعمیر و نگهداری تجهیزات بیمارستانی، سمت‌های دیگری مانند مدیر فروش یک جریان شغلی است.

 

 

 

کارشناسی ارشد مهندسی شیمی چیست؟
مهندسی شیمی رشته‌ای است که روش‌ها و فرآیندهای تولید محصولات شامل تبدیل‌های شیمیایی مواد خام را به روش فنی، اقتصادی و اجتماعی مطالعه می‌کند. کارشناسی ارشد در مهندسی شیمی شامل دوره هایی در تجزیه و تحلیل مسائل مهندسی شیمی، ترمودینامیک مهندسی شیمی، سینتیک واکنش و طراحی راکتور، مکانیک سیالات، مدل سازی و کنترل فرآیند، عملیات واحد پیشرفته است.

 

 

 

 

پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی شیمی چه مشاغلی در دسترس هستند؟
مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی شیمی منجر به مشاغلی به عنوان مهندس شیمی، مهندس صنایع، مهندس نفت و یک مهندس فرآیند می شود. علاوه بر این، کارشناسی ارشد در مهندسی شیمی ممکن است پایه ای برای یک حرفه علمی و مدرک دکترا باشد.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد علوم و مهندسی مواد چیست؟
کارشناسی ارشد علوم و مهندسی مواد فارغ التحصیلی است که در رشته های فیزیک حالت جامد، شیمی، متالورژی و مهندسی به منظور کشف و طراحی مواد جامد جدید برای استفاده در مهندسی هوانوردی، عمران، کشاورزی و همچنین مهندسی برق، در زمینه های مختلف تحصیل کرده است. مانند بیومواد و نانوتکنولوژی.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد علوم ومهندسی مواد کجا می تواند موقعیتی پیدا کند؟
فارغ التحصیلان رشته علوم و مهندسی مواد در صنایعی مانند هوافضا، صنایع هسته ای، خودروسازی، نفت و گاز، مخابرات، تولید، موقعیت شغلی پیدا می کنند. عناوین محبوب کارشناسی ارشد در علوم مواد عبارتند از: مهندس فنی فروش، متالورژیست، مهندس طراحی، دانشمند پژوهشی، معلم دبیرستان، بازرس ثبت اختراع.

 

 

 

کارشناسی ارشد مهندسی برق چیست؟
مهندسی برق رشته‌ای است که با توسعه، بهره‌برداری و بهینه‌سازی قطعات الکترونیکی، مدارها و دستگاه‌های الکترونیکی، تجهیزات و سیستم‌های فنی مرتبط است. هدف کارشناسی ارشد در مهندسی برق، آماده سازی متخصصان با دانش و مهارت در ارتباطات بی سیم، پردازش سیگنال دیجیتال، ارتباطات دیجیتال، کنترل بهینه و قوی، دستگاه های نیمه هادی است.

 

 

 

چه گزینه های شغلی پس از اتمام کارشناسی ارشد مهندسی برق در دسترس است؟
لیست مشاغل مهندسی برق شامل موقعیت هایی به عنوان مهندس برق، یک تحلیلگر سیستم، یک مهندس انرژی، یک مهندس شبکه، یک مهندس طراحی است.  کارشناسی ارشد در مهندسی برق امکان ورود به مدرک دکترا در مهندسی و شروع یک مسیر شغلی علمی را فراهم می کند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد رشته مهندسی هوافضا چیست؟
مهندسی هوافضا حوزه ای از مهندسی است که در ایجاد و توسعه هواپیماها و وسایل نقلیه فضایی فعالیت می کند. کارشناسی ارشد در مهندسی هوافضا شامل تعمیق دانش در مواد و سازه ها، فیزیک و دینامیک، طراحی هوافضا، سیستم های کنترل، برنامه نویسی کامپیوتر، سیالات و آیرودینامیک، ترمودینامیک است.

 

 

 

 

 

چه گزینه های شغلی پس از اتمام کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا در دسترس است؟
فارغ التحصیلان دانشکده های مهندسی هوافضا می توانند شغلی به عنوان مهندس هوافضا، مهندس صنایع، طراح فضاپیما، مهندس مواد، مهندس سیستم های ساخت پیدا کنند. کارشناسی ارشد در مهندسی هوافضا می تواند پایه و اساس مدرک دکترا در مهندسی باشد که منجر به یک موقعیت علمی در موسسات تحقیقاتی یا دانشگاه ها می شود.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک چیست؟
کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک اصول مهندسی و فرآیندهای مکانیکی برای ایجاد ماشین آلات و دستگاه ها را مطالعه می کند. رشته مطالعات مهندسی مکانیک به طراحی، ساخت و ساخت اجسام در محیط متحرک می پردازد.

 

 

 

 

چه مشاغلی برای کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در دسترس است؟
کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در بخش های مختلف، هوافضا، انرژی، تولید، راه آهن، پزشکی، خودروسازی، ساخت و ساز کار می کند. موقعیت های شغلی شامل مکانیک، هوافضا، خودرو، هسته ای، مهندس عمران پیمانکاری و همچنین ممکن است به عنوان مهندس معدن، آب، مهندس فروش فنی، مدیر تولید، وکیل استفاده شود.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد مهندسی انرژی و نیرو چیست؟
در دنیای مدرن ما، برق یکی از با ارزش ترین و مهم ترین منابع است که تقریباً همتراز آب و غذا است. با این حال، توان الکتریکی را نمی توان به راحتی به دست آورد. تولید آن نیازمند فرآیندهای پیچیده تبدیل است. طراحی این سیستم ها که به طور موثر این فرآیندها را انجام می دهند، به علاوه پیاده سازی آنها دقیقاً همان کاری است که کارشناسی ارشد مهندسی انرژی و نیرو انجام می دهد.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد مهندسی انرژی و نیرو چه شغلی می تواند داشته باشد؟
شرکت‌های تولیدی بزرگ سیستم‌های قدرت را به عنوان بخشی از راه‌اندازی خود دارند، پس از آن، شرکت‌های صنعتی به یک مدرک تحصیلات تکمیلی مهندسی برق به عنوان مهندس ارشد سیستم قدرت و همچنین مهندس طراحی منبع تغذیه یا مشاور فنی نیاز دارند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد مهندسی خودرو چیست؟
مهندسی خودرو جنبه های مکانیکی، الکتریکی، ایمنی و سایر جنبه ها را پوشش می دهد که در طراحی، ساخت و نگهداری خودرو کاربرد دارند. مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی خودرو دوره هایی را در زمینه مهندسی به کمک کامپیوتر، شبیه سازی و تحلیل مهندسی، طراحی مهندسی پیشرفته، آیرودینامیک خودرو، پیشرانه و دینامیک موتور، مواد پیشرفته و هوشمند، مکانیک سیالات پیشرفته، سیستم های کنترل هوشمند ارائه می دهد.

چقدر این مطلب مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان امتیازی داده نشده ! اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

آینده شغلی

چه موقعیت هایی پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی خودرو در دسترس است؟ لیست مشاغل مهندسی خودرو شامل موقعیت هایی مانند مهندس خودرو، مهندس مکانیک، مهندس سیستم های موتوراسپرت در شرکت های مختلف تولید خودرو و خرده فروشی است. کارشناسی ارشد در مهندسی خودرو می تواند پایه و اساس دکترا در مهندسی باشد.

شرایط پذیرش و ثبت نام

هنگام درخواست برای پذیرش در دانشگاه موسسه فناوری ماساچوست در آمریکا ، باید تمام مدارک مورد نیاز را تهیه کنید. لیستی از اسناد لازم را مستقیماً از دانشگاه درخواست کنید ، زیرا ممکن است برای کشورهای مختلف متفاوت باشد.توجه داشته باشید مدارک فوق باید ترجمه و تایید قانونی و مهر مراکز آموزشی و سفارت خارجی را داشته باشد.

شروع ترم

پاییز و بهار هر سال

سایر رشته های این دانشگاه

Master of Physics
2 سال | فیزیک | فوق لیسانس
Master of Natural Sciences
2 سال | علوم طبیعی | فوق لیسانس
Master of Mathematics
2 سال | ریاضی | فوق لیسانس
Master of Management
2 سال | مدیریت | فوق لیسانس
Master of Humanities
2 سال | علوم انسانی | فوق لیسانس
Master of Health
2 سال | بهداشت | فوق لیسانس
Master of Engineering
2 سال | مهندسی | فوق لیسانس
Master of Chemistry
2 سال | شیمی | فوق لیسانس
Master of Biological
2 سال | زیست شناسی | فوق لیسانس
Bachelor of Physics
3 سال | فیزیک | لیسانس
Bachelor of Natural Sciences
3 سال | علوم طبیعی | لیسانس
Bachelor of Mathematics
3 سال | ریاضی | لیسانس
Bachelor of Management
3 سال | مدیریت | لیسانس
Bachelor of Humanities
3 سال | علوم انسانی | لیسانس
Bachelor of Health
3 سال | بهداشت | لیسانس
Bachelor of Engineering
3 سال | مهندسی | لیسانس
Bachelor of Chemistry
3 سال | شیمی | لیسانس
Bachelor of Biological
3 سال | بیولوژیک | لیسانس

دانشگاه های مرتبط

دانشگاه ملی فنی آتن که به عنوان دانشگاه پلی تکنیک آتن نیز معروف است از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های این کشور به حساب می آید. حتی می توان گفت که این دانشگاه سهم زیادی در تغییرات و پیشرفت های این کشور مدیترانه ای داشته است. علاوه بر این ها اگر به تحصیل در […]

دانشگاه کوئینزلند استرالیا در میان 50 دانشگاه برتر دنیا قرار دارد. همچنین دانشگاه کوئینزلند را در میان 5 دانشگاه پژوهشی برتر استرالیا به حساب می آورند و در زمینه های زیست شناسی و تحقیقات کشاورزی نیز در این کشور مشهور است. دانشگاه کوئینزلند استرالیا در کنار سیستم آموزشی با کیفیت خود از امکانات رفاهی خوبی […]

دانشگاه معروف و بسیار معتبر آمریکایی کالیفرنیا برکلی در شهر برکلی کالیفرنیا واقع شده است و قدیمی ترین دانشگاه این شهر می باشد. دانشگاه کالیفرنیا برکلی آمریکا در واقع یکی از معتبرین دانشگاه ها در سطح آمریکا و جهان محسوب می شود. عمده شهرت این دانشگاه با شرکت وی در جنبش های سیاسی و اجتماعی به […]

دسته :
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 20 =

کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد | کپی رایت 2022