طول دوره

3 سال

گرایش

مدیریت

مدرک

لیسانس

شهریه

49580 دلار

کارشناسی مدیریت رویداد چیست؟
لیسانس مدیریت رویداد یک مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی است که شامل کسب دانش و مهارت در سازماندهی و نظارت، جشنواره ها، جلسات شرکتی، کنفرانس ها و همچنین رویدادهای خاص مانند عروسی یا مهمانی ها و غیره است. کارشناسی مدیریت رویداد شامل تحصیل در رشته مدیریت است. و رهبری، و همچنین بازاریابی، از جمله موضوعات و طراحی رویداد.

 

 

 

 

پس از اتمام  لیسانس مدیریت رویداد، چه مشاغلی در دسترس هستند؟
پس از تکمیل مدرک لیسانس در مدیریت رویداد، مشاغلی که در دسترس هستند عبارتند از برنامه ریز عروسی، همچنین مدیر/هماهنگ کننده رویداد، یا مدیر مرکز کنفرانس، هماهنگ کننده رویدادهای ورزشی، همراه با برنامه ریز رویداد شرکتی. کار مدیر رویداد شامل خدمات برنامه ریزی رویداد، در مکان هایی مانند مراکز کنفرانس و هتل ها، یا کار آزاد برای خوداشتغالی است.

 

 

 

لیسانس برنامه های اجرایی چیست؟
لیسانس برنامه های اجرایی دانشجویی است که تجارت و مدیریت دولتی، حقوق، علوم سیاسی، هنرهای آزاد و بسیاری از موضوعات اضافی را مطالعه می کند. فارغ التحصیلان دارای توانایی هایی مانند ارتباط، تصمیم گیری، کار تیمی، مدیریت زمان و رهبری، حل مسئله خوب و انجام چند کار هستند.

 

 

 

 

لیسانس برنامه های اجرایی کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
لیسانس در برنامه های اجرایی معمولاً توسط مشاغل بزرگ و کوچک و دولت ها استخدام می شوند. مشاغل محبوب برای فارغ التحصیلان شامل افسران ارشد مالی و اطلاعات، مدیران شهرستان، مدیران کل و عملیات، سرپرستان مدارس، رؤسای کالج یا دانشگاه، فرمانداران، مدیران شهری و شهرداران است.

 

 

 

 

لیسانس مدیریت عمومی چیست؟
مدیریت عمومی نظارت بر عناصر درآمد و هزینه و همچنین بازاریابی و فروش کسب و کار را پوشش می دهد.  لیسانس در مدیریت عمومی شامل دوره هایی در اقتصاد خرد و کلان، مدیریت منابع انسانی، رهبری، همراه با بازاریابی، کارآفرینی، سیستم های اطلاعات مدیریت، امور مالی شرکت، همراه با حسابداری مالیاتی، تئوری سازمانی و قانون تجارت است.

 

 

 

فرصت های شغلی پس از اتمام لیسانس مدیریت عمومی چگونه است؟
مدرک لیسانس در مدیریت عمومی منجر به مشاغلی به عنوان مدیر کل، مدیر ارشد اجرایی، دستیار مدیرعامل، مشاور مدیریت کسب و کار و همچنین مدیر منابع انسانی یا مدیر عملیات می شود. فارغ التحصیلان مدیریت عمومی توسط انواع مختلف شرکت ها و سازمان ها از مشاغل کوچک خانوادگی گرفته تا شرکت های بزرگ استخدام می شوند.

 

 

 

لیسانس مدیریت جهانی چیست؟
مدیریت جهانی برای توسعه تجارت بین المللی کاربرد دارد و یک نقطه کلیدی موفقیت در سطح بین المللی است. لیسانس مدیریت جهانی دوره هایی را در زمینه اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و همچنین بازاریابی بین المللی، بازار تجارت بین المللی، همچنین حسابداری مالی و نوآوری های کاربردی ارائه می دهد.

 

 

 

 

چه مشاغلی پس از اخذ مدرک لیسانس در مدیریت جهانی وجود دارد؟
مدرک لیسانس در مدیریت جهانی این امکان را فراهم می کند که به عنوان یک مدیر در فروش جهانی، حسابداری جهانی و منابع انسانی جهانی، یک مدیر برنامه جهانی شغلی ایجاد کند. فارغ التحصیلان می توانند موقعیت هایی را در مشاغل بین المللی اشغال کنند.

 

 

 

 

لیسانس مدیریت اطلاعات چیست؟
مدیریت اطلاعات مجموعه ای از وظایف مدیریتی در تمام مراحل چرخه حیات یک شرکت است که کلیه اقدامات و عملیات مربوط به اطلاعات را در تمام اشکال و حالات آن و همچنین اساس اطلاعات مربوط به شرکت را پوشش می دهد. لیسانس مدیریت اطلاعات شامل دوره هایی در مدیریت داده ها و همچنین سیستم های اطلاعاتی پیشرفته به همراه تجزیه و تحلیل و عملیات سیستم ها، مدیریت منابع انسانی، همراه با برنامه ریزی استراتژیک و توسعه سازمانی است.

 

 

 

 

 

چه مشاغلی پس از تکمیل مدرک لیسانس مدیریت اطلاعات در دسترس است؟
لیست انتصاب های مدیریت اطلاعات شامل موقعیت هایی به عنوان مدیر سیستم های اطلاعاتی، تحلیلگر امنیت، به همراه یک تحلیلگر سیستم کامپیوتری، همچنین مدیر پایگاه داده، تحلیلگر داده، مشاور فناوری اطلاعات است. کارشناسان مدیریت اطلاعات در شرکت ها و مشاغل مختلف، موسسات، بخش دفاعی، مراکز بهداشتی کار می کنند.

 

 

 

 

لیسانس رهبری چیست؟
رهبری به مدیریت سازمانی مربوط می شود که توسط اداره یک سازمان اجرا می شود.لیسانس رهبری شامل دوره هایی در اقتصاد خرد و اقتصاد کلان، آمار، به همراه قانون تجارت و اخلاق، کاربرد کامپیوتر، همراه با رهبری تجاری، ارتباطات، مدیریت منابع انسانی، از جمله روابط بین الملل، حسابداری مالی است.

 

 

 

چه مشاغلی پس از اتمام مدرک لیسانس رهبری در دسترس است؟
مدرک لیسانس در رهبری منجر به پست هایی به عنوان مدیر توسعه سازمانی، همراه با مدیر منابع انسانی، همراه با مدیر عملیاتی و مدیر خدمات اداری می شود. فارغ التحصیلان رشته رهبری در سطوح مختلف مدیریتی سازمان ها، مشاغل، شرکت ها کار می کنند.

 

 

 

لیسانس مدیریت لوکس چیست؟
مدرک مدیریت لوکس دانشی در مورد ویژگی های برندهای لوکس ارائه می دهد و شامل مدیریت و حوزه های تجاری مرتبط می شود. لیسانس در مدیریت لوکس دوره هایی در زمینه بازاریابی لوکس، اقتصاد، همراه با فروش، استراتژی های تجاری، و همچنین ارتباطات، به علاوه مدیریت هتل و گردشگری، که شامل تجارت جهانی، تجارت الکترونیک و توزیع لوکس، مدیریت برند است، ارائه می دهد.

 

 

 

 

چه مشاغلی پس از تکمیل مدرک لیسانس در مدیریت لوکس وجود دارد؟
مدرک لیسانس در مدیریت لوکس منجر به مشاغل مدیریتی مانند مدیر برند، مدیر منابع انسانی، و همچنین خریدار خرده فروشی کالاهای لوکس، و همچنین یک متخصص روابط عمومی، همچنین یک مدیر محصول خوب مد، یک مدیر تجارت بصری می شود. افراد حرفه ای در مدیریت برندهای لوکس در بخش مد، مهمان نوازی، کالاهای لوکس، هتل و گردشگری کار می کنند.

 

 

 

لیسانس کنترل مدیریت چیست؟
کنترل مدیریت شامل مقایسه اثربخشی برنامه ریزی شده با اقدامات واقعی و اجرایی به منظور دستیابی به اهداف شرکت است.  لیسانس در کنترل مدیریت شامل دوره های نظری و عملی در رهبری، اقتصاد، همراه با حسابداری مدیریت، روابط عمومی، مدیریت منابع انسانی، همراه با مدیریت مالی کاربردی و مدیریت پروژه است.

 

 

 

 

پس از اخذ مدرک لیسانس مدیریت چه موقعیت هایی در دسترس است؟
مدرک لیسانس در کنترل مدیریت منجر به استخدام در شرکت ها، سازمان های عمومی و آژانس ها می شود. لیست پست های مدیریتی ممکن متنوع است از جمله یک کنترل کننده پروژه، یک مدیر منابع انسانی، یک مدیر تجاری، یک مدیر مالی، و همچنین یک کنترل کننده اسناد، یک مدیر.

 

 

 

لیسانس تحقیقات مدیریت چیست؟
مدیریت یک جنبه حیاتی از موفقیت کسب و کار است که تخصیص منابع و سازمان را پوشش می دهد. هدف از مدرک کارشناسی در تحقیقات مدیریت، آماده سازی متخصصان، تصمیم گیری صحیح مدیریت و حل وظایف مدیریتی است. این رشته درسی شامل دوره هایی در اقتصاد، همراه با علوم اجتماعی، آمار، همراه با رهبری، از جمله مدیریت بازرگانی و غیره است.

 

 

 

 

چه مشاغلی پس از اخذ مدرک تحقیقات مدیریت در دسترس است؟
مدرک تحقیقات مدیریت به فارغ التحصیلان پست های مدیریتی مانند مدیر پروژه، یا مدیر منابع انسانی، و همچنین توسعه دهنده کسب و کار، یا دستیار اداری اجازه می دهد. مدرک لیسانس در تحقیقات مدیریت می تواند پایه ای برای دستیابی به مدرک کارشناسی ارشد همراه با برنامه های دکترا در علوم مدیریت باشد که منجر به مشاغلی به عنوان یک دانشمند یا استاد شود.

 

 

 

لیسانس رشته مدیریت چیست؟
علم مدیریت رشته‌ای است که شامل فرآیندهای برنامه‌ریزی، سازماندهی و کنترل سازمان‌ها برای دستیابی به هماهنگی منابع انسانی و مادی لازم برای اجرای مؤثر وظایف است.  مدرک مدیریت شامل دوره هایی در مدیریت بازرگانی، همراه با اقتصاد، و روانشناسی، و همچنین مدیریت منابع انسانی، که شامل رهبری، همراه با ارتباطات، شامل مدیریت جهانی که شامل استراتژی است، می شود.

 

 

 

 

 

 

درباره نویسنده پست : تحریریه آژانس شمیران گشت

آژانس مسافرتی شمیران گشت، ارایه دهنده انواع خدمات مسافرتی گردشگری و جهانگردی

چقدر این مطلب مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان امتیازی داده نشده ! اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

آینده شغلی

چه مشاغلی پس از اتمام مدرک لیسانس علوم مدیریت در دسترس است؟ لیست مشاغل مدیریتی شامل موقعیت هایی به عنوان مدیر فروش در بازاریابی، و همچنین منابع انسانی، خرده فروشی و مالی، از جمله مدیر پروژه، به علاوه یک مشاور استخدام است. این متخصصان در شرکت ها، و سازمان های عمومی مختلف کار می کنند.

شرایط پذیرش و ثبت نام

هنگام درخواست برای پذیرش در دانشگاه موسسه فناوری ماساچوست در آمریکا ، باید تمام مدارک مورد نیاز را تهیه کنید. لیستی از اسناد لازم را مستقیماً از دانشگاه درخواست کنید ، زیرا ممکن است برای کشورهای مختلف متفاوت باشد.توجه داشته باشید مدارک فوق باید ترجمه و تایید قانونی و مهر مراکز آموزشی و سفارت خارجی را داشته باشد.

شروع ترم

پاییز و بهار هر سال

سایر رشته های این دانشگاه

Master of Physics
2 سال | فیزیک | فوق لیسانس
Master of Natural Sciences
2 سال | علوم طبیعی | فوق لیسانس
Master of Mathematics
2 سال | ریاضی | فوق لیسانس
Master of Management
2 سال | مدیریت | فوق لیسانس
Master of Humanities
2 سال | علوم انسانی | فوق لیسانس
Master of Health
2 سال | بهداشت | فوق لیسانس
Master of Engineering
2 سال | مهندسی | فوق لیسانس
Master of Chemistry
2 سال | شیمی | فوق لیسانس
Master of Biological
2 سال | زیست شناسی | فوق لیسانس
Bachelor of Physics
3 سال | فیزیک | لیسانس
Bachelor of Natural Sciences
3 سال | علوم طبیعی | لیسانس
Bachelor of Mathematics
3 سال | ریاضی | لیسانس
Bachelor of Management
3 سال | مدیریت | لیسانس
Bachelor of Humanities
3 سال | علوم انسانی | لیسانس
Bachelor of Health
3 سال | بهداشت | لیسانس
Bachelor of Engineering
3 سال | مهندسی | لیسانس
Bachelor of Chemistry
3 سال | شیمی | لیسانس
Bachelor of Biological
3 سال | بیولوژیک | لیسانس

دانشگاه های مرتبط

دانشگاه پواتیه (به زبان فرانسوی: Université de Poitiers) یک دانشگاه دولتی است که در شهر پواتیه فرانسه واقع شده است. این دانشگاه چند رشته ای است و نزدیک به 28000 دانشجو در سال 2017 داشته است که باعث شده شهر پواتیه به شهری با جمعیت بالاترین نسبت دانشجو/ساکن در این شهر فرانسه باشد . دانشگاه […]

دانشگاه گرونوبل آلپ ( به صورت مخفف دانشگاه UGA، به زبان فرانسوی: “Université Grenoble Alpes”) یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در شهر گرونوبل، کشور فرانسه است. دانشگاه Grenoble که در سال 1339 تأسیس شده است، سومین دانشگاه بزرگ فرانسه با حدود 60000 دانشجو و بیش از 3000 محقق است. دانشگاه Grenoble توسط هامبرت دوم از وینوا […]

دانشگاه استراسبورگ (به فرانسوی : Université de Strasbourg, Unistra) یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی واقع در شهر استراسبورگ فرانسه است که بیش از 52000 دانشجو و 3300 محقق دارد. دانشگاه استراسبورگ در قرن شانزدهم توسط ژان استورم تأسیس شد و در دوران روشنگری یک کانون روشنفکری بود. دانشگاه قدیمی در طول دهه 1970 به سه واحد […]

دسته :
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 13 =

تخفیف ویژه عید نوروز ، ظرفیت محدود02126355204

کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد | کپی رایت 2022