طول دوره

2 سال

گرایش

زیست شناسی

مدرک

فوق لیسانس

شهریه

49580 دلار

کارشناسی ارشد مطالعات حیوانات چیست؟
عنوان علمی “کارشناس ارشد مطالعات حیوانی” متعلق به یک دانشجوی کارشناسی ارشد است که تخصص وی زیست شناسی جانوری و جانورشناسی است.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد مطالعات حیوانات کجا می تواند کار کند؟
فارغ التحصیلان با دریافت مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات حیوانات، طیف گسترده ای از گزینه های شغلی را به دست می آورند، این گزینه ها شامل جانورشناسی، آناتومی حیوانات و پیش دامپزشکی می شود. این مدرک به فارغ التحصیل فرصتی برای کار با حیوانات و بررسی آنها با استفاده از اصول علمی می دهد. در ادامه، هدف اصلی رشته تحصیلی، یادگیری نحوه پیشگیری و درمان بیماری های دامی است.

 

 

 

کارشناسی ارشد تنوع زیستی چیست؟
کارشناسی ارشد تنوع زیستی دانشجویی است که مدرک کارشناسی ارشد خود را در این رشته پس از تکمیل برنامه درسی دانشگاهی تعیین شده دریافت کرده است. بنابراین، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تنوع زیستی، به دلیل فرآیندهای تولید صنعتی از طریق قوانین سازگار با محیط زیست، برای مشاغلی مانند تولید واجد شرایط است.

 

 

 

 

فرصت های شغلی برای کارشناسی ارشد تنوع زیستی چیست؟
کارشناسی ارشد تنوع زیستی دارای فرصت های شغلی فراوان در طیف گسترده ای از حوزه ها است. گزینه های شغلی موجود عبارتند از تبدیل شدن به یک متخصص در شستشوی سبز، مربوط به سازه های کارخانه/تولید. پس از فوق لیسانس تنوع زیستی، می تواند موقعیت کارشناس را در مؤسسه تحقیقاتی داشته باشد، با این حال، وظیفه اصلی رشته آنها حفظ گونه ها و زیستگاه های آنها است.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک چیست؟
کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک فردی است که پس از مطالعه موفقیت آمیز این رشته در یک محیط دانشگاهی، این مدرک را دریافت کرده است. کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک متخصصی است که برنامه هایی را برای درک داده های بیولوژیکی انسان ایجاد و تولید می کند.

 

 

 

کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک کجا می تواند کار کند؟
کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک می تواند در یک کارخانه تولید علوم پزشکی اختصاصی کار کند یا در توسعه و تولید محصولات دارویی استخدام شود. فارغ التحصیلانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در بیوانفورماتیک هستند، فرصت های شغلی برای آنها فراهم است که در آزمایشگاه های تحقیقاتی کار کنند، زیرا بیوانفورماتیک یک مطالعه تخصصی است که تبدیل شدن به یک متخصص حرفه ای یکی دیگر از جریان های شغلی است.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد علوم مولکولی چیست؟
علم مولکولی یک مطالعه بین رشته‌ای است که مواد، ساختارها و سیستم‌های مولکولی و کاربرد آنها در مسائل دنیای واقعی را مطالعه می‌کند. علوم مولکولی به عنوان پایه ای برای سایر حوزه های علمی مانند پزشکی و فارماکولوژی، مهندسی زیست مولکولی، اکولوژی و علوم محیطی، نوروبیولوژی، مواد و مهندسی شیمی عمل می کند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد علوم مولکولی کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟
کارشناسی ارشد در علوم مولکولی می تواند موقعیت هایی را در رشته های پزشکی و مهندسی پزشکی، صنعت داروسازی، آرایشی و بهداشتی، کشاورزی و همچنین جنگلداری، علوم پزشکی قانونی و مشاوره علمی پیدا کند.

 

 

کارشناسی ارشد گیاه شناسی چیست؟
کارشناسی ارشد گیاه شناسی یک دانشجوی کارشناسی ارشد است که 2 سال در این رشته تحصیل کرده است. فارغ التحصیل با تکمیل موفقیت آمیز این رشته، مدرک کارشناسی ارشد در علوم زیستی دریافت می کند.

 

 

 

کارشناسی ارشد گیاه شناسی کجا می تواند کار کند؟
انتخاب کار کارشناسی ارشد گیاه شناسی شامل باغ های گیاه شناسی یا تبدیل شدن به یک دانشمند زیست شناسی است. دانشجوی فوق لیسانس که متخصص علوم زیستی است می تواند در زمینه انتخاب مصنوعی گیاهان فعالیت کند. پس از آن، یک استاد گیاه شناسی می تواند استاد این رشته شود.

 

 

 

کارشناسی ارشد علوم غذایی چیست؟
فوق لیسانس علوم غذایی ، فارغ التحصیلی است که پس از گذراندن این رشته موفق به دریافت جایزه BA شده است. علوم غذایی رشته پیچیده ای است که به مطالعه تغذیه و فرآیند تهیه غذا می پردازد. فارغ التحصیلانی که مدرک این علم را دریافت کرده اند، طیف وسیعی از فرصت های شغلی را دارند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد علوم غذایی کجا می تواند کار کند؟
فردی که مدرک کارشناسی ارشد را در این رشته دریافت کرده است به عنوان متخصص طبقه بندی می شود. به همین دلیل، طیف گسترده ای از فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان دارای چنین کارشناسی ارشد علوم غذایی باز است. پست های شروع شامل یک رئیس برای شخصی است که پست مدیر برند رستوران را اشغال می کند. علاوه بر این، یک کارشناسی ارشد علوم غذایی می تواند در تولید محصولات غذایی کار کند.

 

 

 

کارشناسی ارشد ژنتیک چیست؟
کارشناسی ارشد ژنتیک به دانش آموخته ای گفته می شود که مدرک کارشناسی ارشد ژنتیک را دریافت کرده باشد. دانشجویانی که این مدرک را دریافت می کنند اغلب موضوعات متعددی را مطالعه می کنند که به زیست شناسی و میکروبیولوژی متصل می شوند، این مدرک می تواند بخشی از آمادگی برای دوره دکترا برای فارغ التحصیلانی باشد که می خواهند دکترای علوم شوند.

 

 

 

 

 

کارشناسی ارشد ژنتیک کجا می تواند کار کند؟
کارشناسی ارشد ژنتیک متخصصی است که می تواند در صنعت بیوتکنولوژی کار کند یا به عنوان یک دانشمند در این رشته تحقیق کند. طیف گسترده‌ای از گزینه‌های شغلی برای دانشجویانی که علم ژنتیک را مطالعه می‌کند در دسترس است، زیرا صنعت بیوتکنولوژی پیشرو است. کارشناسی ارشد ژنتیک می تواند برای موقعیت تحقیقات آزمایشگاهی درخواست دهد.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد زیست شناسی چیست؟
کارشناسی ارشد زیست شناسی فردی است که مدرک کارشناسی ارشد را در رشته زیست شناسی دریافت کرده است.کارشناسی ارشد در رشته علوم حداقل 1.5-2 سال طول می کشد. در حالی که در این رشته دانشجویان طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با علوم طبیعی را مطالعه می کنند.

 

 

 

کارشناسی ارشد زیست شناسی کجا می تواند کار کند؟
کارشناسی ارشد زیست شناسی دارای طیف گسترده ای از فرصت های شغلی است.  به این دلیل است که درس زیست شناسی شامل علوم روانشناسی / طبیعی / شیمی است. کارشناسی ارشد زیست شناسی می تواند به عنوان متخصص آزمایشگاه کار کند یا در تولید به عنوان متخصص بیوتکنولوژی نیز کار کند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی چیست؟
کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی فارغ التحصیلی است که مدرک کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی دریافت کرده است. کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی متخصصی است که همزمان در رشته های مهندسی و زیست شناسی تحصیل کرده است. طیف گسترده ای از موضوعات و فرصت های شغلی باعث محبوبیت اینرشته در بین دانشجویان شده است.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی کجا می تواند کار کند؟
کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی یک متخصص بسیار ماهر است، به همین دلیل، فردی که این سمت را دارد می تواند به عنوان محقق آزمایشگاهی یا متخصص در بیوتکنولوژی مورد استفاده در یک کارخانه تولیدی مشغول به کار شود. اگر یک کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی به طور آکادمیک به گرفتن دکترا ادامه دهد، فرصتی برای تبدیل شدن به یک استاد این رشته از علم را دارند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد علوم اعصاب چیست؟
کارشناسی ارشد علوم اعصاب فردی است که مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته علوم اعصاب دریافت کرده است. علوم اعصاب حوزه ای از علم زیست شناسی است که تکامل انسان (و سایر موجودات نیز) را مطالعه می کند. علاوه بر این، این تخصص شامل عملکرد سیستم عصبی است.

 

 

 

 

درباره نویسنده پست : تحریریه آژانس شمیران گشت

آژانس مسافرتی شمیران گشت، ارایه دهنده انواع خدمات مسافرتی گردشگری و جهانگردی

چقدر این مطلب مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان امتیازی داده نشده ! اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

آینده شغلی

کارشناسی ارشد علوم اعصاب کجا می تواند کار کند؟ فردی که مدرک کارشناسی ارشد علوم اعصاب را دریافت کرده است، طیف گسترده ای از گزینه های شغلی زیر را دارد: موقعیت آزمایشگاهی تحقیقاتی، کار علمی (در صورتی که فارغ التحصیل دکترا بگیرد) یا شغلی به عنوان روانشناس/درمانگر.

شرایط پذیرش و ثبت نام

هنگام درخواست برای پذیرش در دانشگاه موسسه فناوری ماساچوست در آمریکا ، باید تمام مدارک مورد نیاز را تهیه کنید. لیستی از اسناد لازم را مستقیماً از دانشگاه درخواست کنید ، زیرا ممکن است برای کشورهای مختلف متفاوت باشد.توجه داشته باشید مدارک فوق باید ترجمه و تایید قانونی و مهر مراکز آموزشی و سفارت خارجی را داشته باشد.

شروع ترم

پاییز و بهار هر سال

سایر رشته های این دانشگاه

Master of Physics
2 سال | فیزیک | فوق لیسانس
Master of Natural Sciences
2 سال | علوم طبیعی | فوق لیسانس
Master of Mathematics
2 سال | ریاضی | فوق لیسانس
Master of Management
2 سال | مدیریت | فوق لیسانس
Master of Humanities
2 سال | علوم انسانی | فوق لیسانس
Master of Health
2 سال | بهداشت | فوق لیسانس
Master of Engineering
2 سال | مهندسی | فوق لیسانس
Master of Chemistry
2 سال | شیمی | فوق لیسانس
Master of Biological
2 سال | زیست شناسی | فوق لیسانس
Bachelor of Physics
3 سال | فیزیک | لیسانس
Bachelor of Natural Sciences
3 سال | علوم طبیعی | لیسانس
Bachelor of Mathematics
3 سال | ریاضی | لیسانس
Bachelor of Management
3 سال | مدیریت | لیسانس
Bachelor of Humanities
3 سال | علوم انسانی | لیسانس
Bachelor of Health
3 سال | بهداشت | لیسانس
Bachelor of Engineering
3 سال | مهندسی | لیسانس
Bachelor of Chemistry
3 سال | شیمی | لیسانس
Bachelor of Biological
3 سال | بیولوژیک | لیسانس

دانشگاه های مرتبط

دانشگاه پواتیه (به زبان فرانسوی: Université de Poitiers) یک دانشگاه دولتی است که در شهر پواتیه فرانسه واقع شده است. این دانشگاه چند رشته ای است و نزدیک به 28000 دانشجو در سال 2017 داشته است که باعث شده شهر پواتیه به شهری با جمعیت بالاترین نسبت دانشجو/ساکن در این شهر فرانسه باشد . دانشگاه […]

دانشگاه گرونوبل آلپ ( به صورت مخفف دانشگاه UGA، به زبان فرانسوی: “Université Grenoble Alpes”) یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در شهر گرونوبل، کشور فرانسه است. دانشگاه Grenoble که در سال 1339 تأسیس شده است، سومین دانشگاه بزرگ فرانسه با حدود 60000 دانشجو و بیش از 3000 محقق است. دانشگاه Grenoble توسط هامبرت دوم از وینوا […]

دانشگاه استراسبورگ (به فرانسوی : Université de Strasbourg, Unistra) یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی واقع در شهر استراسبورگ فرانسه است که بیش از 52000 دانشجو و 3300 محقق دارد. دانشگاه استراسبورگ در قرن شانزدهم توسط ژان استورم تأسیس شد و در دوران روشنگری یک کانون روشنفکری بود. دانشگاه قدیمی در طول دهه 1970 به سه واحد […]

دسته :
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

تخفیف ویژه عید نوروز ، ظرفیت محدود02126355204

کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد | کپی رایت 2022