اگر قصد دارید اقدام به ثبت نام و حضور در دانشگاه های خارجی بکنید و دنبال بهترین دانشگاه ها و رشته ها برای تحصیل در خارج از کشور هستید و قصد مهاجرت تحصیلی به یکی از کشورهای خارجی و ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های این کشورها را دارید، به طور حتم به مدرک پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی نیاز پیدا می کنید.
پذیرش تحصیلی یک نامه موافقت با ورود دانشجو به دانشگاه و ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی در خارج از کشور است. برای این مهم، باید پیش از هر چیز کشور مقصد تحصیل و دانشگاه دلخواه خود را براساس فاکتورهایی نظیر رتبه دانشگاه، اعتبار مدارک آن دانشگاه، شهریه تحصیلی، تنوع رشته های تحصیلی، تجهیزات دانشگاهی و موارد این چنینی انتخاب کنید. پس با goapplyuni همراه باشید تا تمام خدمات و اطلاعات لازم برای مهاجرت و اقامت تحصیلی را دریافت کنید .

مجموعه شمیران گشت (شمیران باستان سیر گشت ) با شماره ثبت ۵۳۱۸۱۸ اداره ثبت و با شماره مجوز ۹۷۲/۱۲۶/۸۹۱۳ از سازمان گردشگری و با شماره مجوز ۱۳۵۸۴ از سازمان هواپیمایی کشوری و دارای کد از وزارت اموز خارجه به آدرس دفتر مرکزی ایران ، تهران ، زعفرانیه ، خیابان پسیان ، برج الماس ، پلاک ۱۴ واحد ۷۱ و همچنین دفتر دوم تهران واقع در میرداماد میدان محسنی خیابان بهروز برج بیژن طبقه هفت و همچنین دارای نمایندگی در آتن یونان ، پاریس فرانسه و تورنتو کانادا به عنوان مراکز اصلی هر ناحیه به مدیریت آقای مهدی غفاری در حوزه اخذ ویزای های تحصیلی با داشتن سابقه ای درخشان مشغول به فعالیت می باشد.

تخفیف ویژه عید نوروز ، ظرفیت محدود02126355204

کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد | کپی رایت 2022