طول دوره

3 سال

گرایش

مهندسی

مدرک

دکترا

شهریه

13067 دلار

دکترای مهندسی محیط زیست چیست؟
دکتری مهندسی محیط زیست فارغ التحصیلی است که می آموزد چگونه با استفاده از دانش مهندسی از کنترل یا اصلاح خطرات برای محیط زیست جلوگیری کند. فارغ التحصیلان باید در مدیریت پروژه، تفکر انتقادی، حل مسئله، چند وظیفه ای و مهارت های بین فردی مهارت داشته باشند.

 

 

دکترا در مهندسی محیط زیست کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
فارغ التحصیلان با مدرک مهندسی محیط زیست معمولا توسط دولت های محلی، فدرال و ایالتی، خدمات مشاوره علمی و فنی استخدام می شوند. محبوب ترین مشاغل برای دکترا در مهندسی محیط زیست مهندسان شیمی، دانشمندان محیط زیست، تکنسین ها، مدیران علوم طبیعی و هیدرولوژیست ها هستند.

 

 

دکترای عمران و ساخت و ساز چیست؟
دکترای مهندسی عمران و ساخت و ساز، برنامه ریزی و انجام کارهایی را انجام می دهد که نیاز به قضاوت و اعمال شیوه های طراحی مهندسی عمران، ارائه پشتیبانی ساخت و ساز مورد نیاز و همچنین داشتن دانش از روند توسعه پروژه و آشنایی با قوانین ملی، ایالتی و محلی حاکم بر عمران عمومی را داشته باشد. طراحی مهندسی.

 

 

دکترای مهندسی عمران و ساختمان کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟
دکتری مهندسی عمران و ساخت و ساز در کلیه صنایعی که شامل تهیه و ساخت اشیاء عمرانی می‌شود مانند شرکت‌های ساختمانی، سازمان‌های طراحی، سازمان‌های پیمانکاری ساختمانی، سرپرستان مسکن و خدمات عمومی و گروه‌های معماری مشغول به کار هستند.

 

 

دکترا مهندسی زیست و زیست پزشکی چیست؟
دکترا در مهندسی زیست و زیست پزشکی بر توسعه شایستگی در کاربردهای رویکردهای مهندسی برای حل مسائل بیولوژیکی و پزشکی متمرکز است. فارغ التحصیلانی که در مقطع دکترا تحصیل می کنند، تحقیقاتی را در حوزه بین رشته ای انجام می دهند که زیست شناسی و پزشکی، همراه با علوم کامپیوتر و ریاضیات، همراه با آمار و بیوانفورماتیک را پوشش می دهد.

 

 

چه موقعیتهای شغلی پس از اخذ دکترا مهندسی زیست و زیست پزشکی در دسترس است؟
فارغ التحصیلان دکترا در مهندسی زیست پزشکی گزینه های شغلی مختلفی در دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی و همچنین در شرکت های تولید و توزیع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاه های زیست پزشکی دارند. جریان های شغلی ممکن شامل موقعیت هایی مانند مهندس زیست پزشکی، مهندس زیست شناسی، مهندس بالینی و استاد است.

 

 

دکترای مهندسی شیمی چیست؟
دکتری مهندسی شیمی فارغ التحصیلی است که می تواند به صورت تیمی کار کند، دانش بالایی داشته باشد، بر مهارت های خود در کار با مواد مختلف مسلط باشد، در کار با برخی از انواع فلز مهارت داشته باشد و از نحوه کار همه چیز با هم آگاهی داشته باشد. . توانایی های مهم برای فارغ التحصیلان برنامه ریزی و سازماندهی خوب، کار تیمی، اتکا به نفس، اعتماد به نفس، آرامش، مهارت در رشته خود و مهارت عالی مدیریت زمان و پروژه است.

 

 

دکترا مهندسی شیمی کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
دکترای دارای مدرک مهندسی شیمی معمولاً توسط شرکت‌های دولتی که روی ایمنی زیست‌محیطی کار می‌کنند، استخدام می‌شوند، و شرکت‌هایی که بر روی محققان و شرکت‌های خصوصی که روی ایجاد مواد جدید کار می‌کنند، تمرکز می‌کنند. محبوب ترین مشاغل برای فارغ التحصیلان شامل مهندس شیمی، بوم شناس، دستیار مهندس شیمی است.

 

 

 

دکترای علوم و مهندسی مواد چیست؟
دکترای علوم و مهندسی مواد فارغ التحصیلی است که ساختارهای فلزات، سرامیک، پلاستیک، کامپوزیت ها، نانومواد (مواد بسیار کوچک) و سایر مواد را به منظور ایجاد مواد جدید که الزامات مکانیکی، الکتریکی و شیمیایی خاصی را برآورده می کنند، مطالعه کرده است. داوطلبان دکترا باید دارای مهارت های تحلیلی و حل مسئله و دارای تفکر خلاق و مستقل باشند. طول مدرک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار و تحقیق پایان نامه است.

 

 

 

دکترای علوم و مهندسی مواد کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
دکترا در علوم و مهندسی مواد توسط بخش هایی مانند هوافضا، دفاع، تولید، خودرو، داروسازی، آب و برق، مخابرات، صنعت هسته ای و بسیاری دیگر استخدام می شوند. مشاغل محبوب عبارتند از مهندس طراح، مهندس مواد، مهندس فنی فروش و مهندس سیستم های تولید.

 

 

دکتری مهندسی برق چیست؟
دکترای مهندسی برق یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که بر اساس پایان نامه اعطا می شود. مهندسی برق یک رشته مهندسی حرفه ای است که به مطالعه و کاربرد برق، الکترونیک و الکترومغناطیس می پردازد. مهندسی برق در حال حاضر به طیف گسترده ای از زیر شاخه ها از جمله الکترونیک، کامپیوترهای دیجیتال، مهندسی کامپیوتر، مهندسی قدرت، مخابرات، سیستم های کنترل، مهندسی فرکانس رادیویی، پردازش سیگنال، ابزار دقیق و میکروالکترونیک تقسیم شده است.

 

 

 

دکتری مهندسی برق کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟
دکترا در مهندسی برق موقعیت هایی را به عنوان مهندس هوافضا، یا مهندس برق، به علاوه مهندس شبکه، و همچنین یک تحلیلگر سیستم های الکتریکی و طراح تجهیزات الکترونیکی پیدا می کنند.

 

 

 

دکترای مهندسی هوافضا چیست؟
دکترای مهندسی هوافضا یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که بر اساس پایان نامه اعطا می شود. در مهندسی هوافضا، دو مسیر وجود دارد: مهندسی هوانوردی که با هواپیما، جت، هلیکوپتر و زیردریایی کار می کند. یا مهندسی فضانوردی طراحی موشک و فضاپیما. این رشته به مطالعه دنیای پیچیده و هیجان انگیز فناوری پرواز در کنار علم مهندسی هوافضا می پردازد.

 

 

 

دکترا مهندسی هوافضا کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟
فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترا در رشته مهندسی هوافضا می توانند به عنوان مهندس تعمیر و نگهداری، به علاوه تکنسین های عملیات، و همچنین توسعه دهندگان هواپیما، و توسعه دهندگان فضاپیما شغلی بیابند.

 

 

 

دکترای مهندسی مکانیک چیست؟
دکترای مهندسی مکانیک مدل سازی را همراه با کنترل الکترونیکی ماشین آلات، نحوه پیاده سازی اصول مهندسی در مطالعه به منظور مدیریت و بهبود سیستم های مکانیکی مطالعه می کند. دکترا به طور کلی برای فارغ التحصیلانی ایجاد می شود که مشتاق شروع حرفه ای در تحقیقات و همچنین پیشرفت روش های تدریس هستند.

 

 

دکترا در مهندسی مکانیک کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
دارنده دکترا می تواند در تعدادی از صنایع مانند آزمایشگاه های آزمایش، خدمات معماری و مهندسی، تولید لوازم حمل و نقل و همچنین آکادمی های تحقیقاتی و شرکت های توسعه مشغول به کار شود. دکترا نیز توسط انجمن های خدمات شهری به همراه سازمان های دولتی و نیروهای مسلح استخدام می شوند.

 

 

 

دکترای انرژی و برق چیست؟
دکترا در مهندسی انرژی و نیرو، ریاضیات، فیزیک، شیمی را همراه با مهندسی اقتصادی و حفاظت از محیط زیست مطالعه می کند. دکترا در بهینه سازی بهره وری انرژی، طراحی و ساخت تاسیسات انرژی، توسعه فناوری های انرژی جایگزین مشغول هستند. نگرانی های مهندسی نیرو با تبدیل منابع انرژی نیرو (گاز، زغال سنگ، برق آبی، انرژی هسته ای، انرژی خورشیدی یا بادی) به برق، مهندسان انرژی استفاده از منابع انرژی را بررسی کرده و راه هایی برای بهبود آن پیشنهاد می کنند. طول دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار و تحقیق پایان نامه است.

 

 

 

دکترای انرژی و برق از کجا می توانند شغلی را شروع کنند؟
مدرک دکترا در رشته مهندسی انرژی و نیرو در شرکت های خصوصی و دولتی، دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی استخدام می شود. مشاغل محبوب برای فارغ التحصیلان شامل تکنسین مهندسی برق، مهندس طراحی برق، مهندس نیروگاه، تحلیلگر ارشد تحقیقاتی است.

 

 

دکترای مهندسی خودرو چیست؟
دکترای مهندسی خودرو یک مدرک مبتنی بر پایان نامه است که برای داوطلبانی ایجاد شده است که بر کشف مطالعه خودرو و راه های حل مشکلات در آن متمرکز هستند. مدرک دکترا دانشجویان را قادر می‌سازد که مهارت لازم را برای مقابله با تمامی پیشرانه‌های الکتریکی و هیبریدی و همچنین بهره‌وری بهتر خودرو داشته باشند.

درباره نویسنده پست : تحریریه آژانس شمیران گشت

آژانس مسافرتی شمیران گشت، ارایه دهنده انواع خدمات مسافرتی گردشگری و جهانگردی

چقدر این مطلب مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان امتیازی داده نشده ! اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

آینده شغلی

دکترا در مهندسی خودرو کجا می تواند شغلی پیدا کند؟ دکترا می توانند موقعیت هایی را در دانشگاه و مؤسسات تحقیقاتی پیدا کنند. دکترا توسط شرکت های وسایل نقلیه تجاری، همراه با شرکت های تولید خودرو و موتور سیکلت، و همچنین کنسرسیوم های سوخت و روغن، همراه با تامین کنندگان خودرو استخدام می شوند.

شرایط پذیرش و ثبت نام

هنگام درخواست برای پذیرش در دانشگاه اکول پلی تکنیک در فرانسه ، باید تمام مدارک مورد نیاز را تهیه کنید. لیستی از اسناد لازم را مستقیماً از دانشگاه درخواست کنید ، زیرا ممکن است برای کشورهای مختلف متفاوت باشد.توجه داشته باشید مدارک فوق باید ترجمه و تایید قانونی و مهر مراکز آموزشی و سفارت خارجی را داشته باشد.

شروع ترم

پاییز و بهار هر سال

سایر رشته های این دانشگاه

PhD of Sociology
3 سال | جامعه شناسی | دکترا
PhD of Health
3 سال | بهداشت | دکترا
PhD of Engineering
3 سال | مهندسی | دکترا
PhD of Biological
3 سال | زیست شناسی | دکترا
Master in Mathematics
2 سال | ریاضی | فوق لیسانس
Master of Engineering
2 سال | مهندسی | فوق لیسانس
Master of Economics
2 سال | اقتصاد | فوق لیسانس
Master of Computer Science
2 سال | علوم کامپیوتر | فوق لیسانس
Master of Chemistry
2 سال | شیمی | فوق لیسانس
Master of Biological
2 سال | زیست شناسی | فوق لیسانس
Bachelor of Sociology
3 سال | جامعه شناسی | لیسانس
Bachelor of Physics
3 سال | فیزیک | لیسانس
Bachelor of Mathematics
3 سال | ریاضی | لیسانس
Bachelor of Humanities
3 سال | علوم انسانی | لیسانس
Bachelor of Engineering
3 سال | مهندسی | لیسانس

دانشگاه های مرتبط

دانشگاه پواتیه (به زبان فرانسوی: Université de Poitiers) یک دانشگاه دولتی است که در شهر پواتیه فرانسه واقع شده است. این دانشگاه چند رشته ای است و نزدیک به 28000 دانشجو در سال 2017 داشته است که باعث شده شهر پواتیه به شهری با جمعیت بالاترین نسبت دانشجو/ساکن در این شهر فرانسه باشد . دانشگاه […]

دانشگاه گرونوبل آلپ ( به صورت مخفف دانشگاه UGA، به زبان فرانسوی: “Université Grenoble Alpes”) یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در شهر گرونوبل، کشور فرانسه است. دانشگاه Grenoble که در سال 1339 تأسیس شده است، سومین دانشگاه بزرگ فرانسه با حدود 60000 دانشجو و بیش از 3000 محقق است. دانشگاه Grenoble توسط هامبرت دوم از وینوا […]

دانشگاه استراسبورگ (به فرانسوی : Université de Strasbourg, Unistra) یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی واقع در شهر استراسبورگ فرانسه است که بیش از 52000 دانشجو و 3300 محقق دارد. دانشگاه استراسبورگ در قرن شانزدهم توسط ژان استورم تأسیس شد و در دوران روشنگری یک کانون روشنفکری بود. دانشگاه قدیمی در طول دهه 1970 به سه واحد […]

دسته :
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

تخفیف ویژه عید نوروز ، ظرفیت محدود02126355204

کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد | کپی رایت 2022