طول دوره

3 سال

گرایش

زیست شناسی

مدرک

دکترا

شهریه

12160 دلار

دکترای مطالعات دام چیست؟
دکترای مطالعات دام دانشجویی است که در رشته آناتومی و فیزیولوژی حیوانات، تغذیه و اصول تغذیه حیوانات، حفاظت، مدیریت باغ وحش، رفاه و رفتار تحصیل کرده است. فارغ التحصیلان دکترای مطالعات دام باید توانایی هایی مانند نگهداری از حیوانات، دامداری، مهارت های تحقیقاتی علمی مانند اندازه گیری رفتار، کار مستقل و حل مسئله خوب را داشته باشند.

 

دکترای مطالعات دام کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
دکترای بامدرک مطالعات دام معمولاً توسط موسسات خیریه حیوانات، سازمان‌های علمی، شرکت‌های دارویی، شرکت‌های تحقیقات پزشکی، باغ‌وحش‌ها و پناهگاه‌ها، سازمان‌های رفاهی بین‌المللی، دولت محلی، و سازمان‌های مجری حیوانات استخدام می‌شوند. مشاغل محبوب برای فارغ التحصیلان شامل متخصص تغذیه حیوانات، نگهبان باغ وحش، جانورشناس، افسر حفاظت از طبیعت، هماهنگ کننده داوطلب، رفتارشناس دامپزشکی، مربی حیوانات، و کارگر بین المللی کمک / توسعه است.

 

دکترای تنوع زیستی چیست؟
دکترای تنوع زیستی دانشجویی است که زیست شناسی حفاظتی، بوم شناسی، گیاه شناسی، فیزیک، تعادل شیمیایی و تجزیه و تحلیل، رفتار حیوانات، روش های تحقیق در علوم محیطی و بسیاری از موضوعات دیگر را مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان دکترای تنوع زیستی باید بتوانند دانش را یکپارچه کنند و از آن برای قضاوت در موقعیت های پیچیده استفاده کنند و مفاهیم نظری اساسی را بدانند و به درستی به کار ببرند.

 

دکترا در تنوع زیستی کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
دکترا در تنوع زیستی معمولا توسط دولت محلی، سازمان ها و سازمان های غیر دولتی، شرکت های مشاوره محیطی یا باغ وحش ها، پارک ها، آکواریوم ها و موسسات آموزشی استخدام می شوند. مشاغل محبوب برای فارغ التحصیلان شامل دانشمندان حفاظت، تکنسین گیاه شناسی، دستیار تحقیقات پرندگان دریایی، طبیعت شناس، استاد جمعیت حیات وحش، مدیر پروژه مسیرهای زیست محیطی و سایر جریان های شغلی تنوع زیستی است.

 

دکترای بیوانفورماتیک چیست؟
دکترای بیوانفورماتیک دانشجویی است که در رشته های ژنومیک، زیست شناسی، برنامه نویسی کامپیوتر برای زیست شناسان، تعاملات و روابط در بیوتکنولوژی، بیوانفورماتیک و سایر موضوعات مهم تحصیل کرده است. فارغ التحصیلان باید دارای توانایی هایی مانند دقت و توجه به جزئیات، ، حل مسئله خوب، ارتباط عالی و مهارت های علمی و عملی باشند.

 

دکترا در بیوانفورماتیک کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
دکترا در بیوانفورماتیک توسط شرکت های داروسازی، مشاور و بیوتکنولوژی، سازمان های بهداشتی دولتی، بیمارستان ها، صنعت نرم افزار، سازمان های غیرانتفاعی، آزمایشگاه ها و موسسات آموزشی استخدام می شوند. مشاغل محبوب برای فارغ التحصیلان شامل دانشمند کامپیوتر، وکیل بیوتکنولوژی،  پزشکی و دانشمند زیست شناسی است.

 

دکترای علوم مولکولی چیست؟
دکترای علوم مولکولی یک مدرک پیشرفته از دانشکده های تاریخی است که بر اساس پایان نامه اعطا می شود. علوم مولکولی یک رشته بین رشته ای است که به مطالعه مواد، ساختارها و سیستم های مولکولی و کاربرد آنها در مسائل دنیای واقعی می پردازد.دکترای علوم مولکولی به عنوان پایه ای برای سایر حوزه های علمی مانند پزشکی و فارماکولوژی، مهندسی زیست مولکولی، اکولوژی و علوم محیطی، نوروبیولوژی، مواد و مهندسی شیمی عمل می کند.

 

دکترا در علوم مولکولی کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟
فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترا در علوم مولکولی می توانند در رشته های پزشکی و مهندسی پزشکی، صنایع داروسازی، آرایشی و بهداشتی، کشاورزی و جنگلداری، علوم پزشکی قانونی، و مشاوره علمی موقعیت خود را توسعه دهند. دکترا این امکان را دارند که در پست های مدیریتی پیشرفت کنند و همچنین به عنوان دانشمندان ارشد به تحقیقات خود ادامه دهند.

 

دکترای گیاه شناسی چیست؟
دکترای گیاه شناسی به مطالعه میکروبیولوژی و اکولوژی، بیوتکنولوژی، آسیب شناسی به همراه آناتومی گیاهان می پردازد و هدف آن تکمیل پایان نامه است. دکترا چشم اندازی را برای داوطلبان فراهم می کند تا زمینه و تکنیک های اصلی برای شغل آینده و همچنین درک موضوع را به دست آورند.

 

دکترا در گیاه شناسی کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
دارندگان دکترا موقعیت هایی را در آکادمی های علوم، مکان های دولتی و محیطی کسب می کنند. دکترا در صنایعی مانند آژانس های فدرال و ایالتی، شرکت های داروسازی، صنایع نفت و شیمیایی، شرکت های چوب و کاغذ، موسسات بذر و نهالستان، تولیدکنندگان میوه، شرکت های غذایی و صنایع تخمیر تقاضای زیادی دارند.

 

دکترای علوم غذایی چیست؟
دکتری علوم غذایی یک دانشجویی است که در رشته های علوم زیست پزشکی، ایمنی مواد غذایی، مدیریت کیفیت غذا، تغذیه، بهداشت، شیمی، زیست شناسی، حساب دیفرانسیل و انتگرال، آمار و سایر موضوعات مهم تحصیل کرده است. فارغ التحصیلان باید دانش طیف وسیعی از علوم و کاربرد آنها در مواد غذایی را داشته باشند، همچنین توجه دقیقی به جزئیات داشته باشند، همراه با ارتباط خوب با مهارت های کار گروهی.

 

دکترا در علوم غذایی کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
دکترای دارای مدرک علوم غذایی توسط تولیدکنندگان مواد غذایی، تولیدکنندگان، خرده فروشان و ارائه دهندگان خدمات فنی، و شرکت هایی در بخش های صنعتی و علمی استخدام می شوند. مشاغل پرطرفدار برای فارغ التحصیلان شامل تکنولوژیست مواد غذایی، درمانگر تغذیه، مدیر کیفیت، دانشمند توسعه محصول/فرآیند، تکنسین آزمایشگاهی علمی، بازرس ایمنی مواد غذایی، مدیر خرید و دانشمند پژوهشی است.

 

دکترای ژنتیک چیست؟
دکترای ژنتیک دانشجویی است که ژن ها، وراثت، تنوع ژنتیکی، نقشی که ژن ها در بیماری و سلامت ایفا می کنند و اینکه چگونه ژن ها جهش می یابند یا در بیماری و پیری نقش دارند را مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان دارای مهارت هایی مانند تفکر منطقی، حساب، توانایی مدیریت انبوه داده های متنوع، حل مسئله، مدیریت زمان و اتکا به خود هستند.

 

دکترای ژنتیک کجا می تواند شغلی پیدا کند؟
دکترای دارای مدرک ژنتیک توسط آزمایشگاه های دانشگاه، سازمان های دولتی و بیمارستان ها، شرکت های غذا و نوشیدنی، مراقبت های بهداشتی و زیبایی، و شرکت های تحقیقاتی و مشاوره استخدام می شوند. مشاغل محبوب شامل داروشناس، دانشمند مراقبت های بهداشتی، و همچنین یک تکنسین آزمایشگاهی علمی و اپیدمیولوژیست، همکار پزشک و نماینده فروش پزشکی است.

 

دکتری زیست شناسی چیست؟
دکترای زیست شناسی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشگاه های پزشکی است که بر اساس پایان نامه اعطا می شود. زیست شناسی یک علم طبیعی به همراه شیمی و فیزیک است و در دانشگاه تدریس می شود. این رشته به بررسی تمام اشکال زنده و غیر زنده حیات، از میکروارگانیسم ها گرفته تا گیاهان، حیوانات و انسان ها می پردازد. زیرشاخه‌های زیست‌شناسی بر گونه‌ها و گروه‌های موجودات زنده تمرکز می‌کنند و مطالعه عمیقی از رشد و تکامل، منشأ، اعمال و توزیع آنها در سراسر جهان ارائه می‌دهند. طول رشته دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار و تحقیق پایان نامه است.

 

دکترای زیست شناسی کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟
انتخاب های شغلی رایج برای فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترا در زیست شناسی، استاد زیست شناسی در یک دانشگاه یا کالج است. آنها همچنین می توانند موقعیت هایی را به عنوان فارماکولوژیست،  محقق یا نویسنده علم پیدا کنند.

 

 

دکترای بیوتکنولوژی چیست؟
دکترای بیوتکنولوژی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشگاه های پزشکی است که بر اساس پایان نامه اعطا می شود. بیوتکنولوژی به تکنیک‌ها و فناوری‌های مختلفی اطلاق می‌شود که در تولید زیست‌صنعتی یا فرآیندهای کنترل‌شده بیو ژنتیکی شامل ارگانیسم‌های گیاهی، حیوانی یا انسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستکاری ژنتیکی رایج ترین شکل استفاده از موجودات زنده و فرآیندهای دو مولکولی برای ایجاد یا اصلاح خواص فیزیکی انواع مختلف محصولات ژنومی است.

 

دکترای بیوتکنولوژی کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟
فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترا در بیوتکنولوژی در طیف گسترده ای از زمینه ها مانند صنایع شیمیایی، دارویی، غذایی و زیست محیطی، و همچنین در ژنتیک و پزشکی احیا کننده، در کنترل فرآیند، یا در تحقیق و توسعه فعالیت می کنند.

 

دکترای علوم اعصاب چیست؟
دکترای علوم اعصاب دانشجویی است که قادر است مغز انسان و عملکردهای آن را توصیف کند، نحوه رشد سیستم عصبی را تعیین کند و راه هایی برای پیشگیری و درمان بیماری های عصبی بیابد. توانایی های مهم برای فارغ التحصیلان برنامه ریزی و سازماندهی خوب، کار تیمی و ارتباط، اتکا به خود، اعتماد به نفس، مهارت های عالی زمان و مدیریت پروژه است.

 

 

درباره نویسنده پست : تحریریه آژانس شمیران گشت

آژانس مسافرتی شمیران گشت، ارایه دهنده انواع خدمات مسافرتی گردشگری و جهانگردی

چقدر این مطلب مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان امتیازی داده نشده ! اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

آینده شغلی

دکترا در علوم اعصاب کجا می تواند شغلی پیدا کند؟ دکترای علوم اعصاب معمولاً توسط دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی یا مراکز دولتی و بیمارستان ها استخدام می شوند. محبوب ترین مشاغل برای فارغ التحصیلان، محققان علوم اعصاب، عصب شناسان رشدی، رفتاری و شناختی هستند.

شرایط پذیرش و ثبت نام

هنگام درخواست برای پذیرش در دانشگاه آکسفورد در انگلستان ، باید تمام مدارک مورد نیاز را تهیه کنید. لیستی از اسناد لازم را مستقیماً از دانشگاه درخواست کنید ، زیرا ممکن است برای کشورهای مختلف متفاوت باشد.توجه داشته باشید مدارک فوق باید ترجمه و تایید قانونی و مهر مراکز آموزشی و سفارت خارجی را داشته باشد.

شروع ترم

پاییز و بهار هر سال

سایر رشته های این دانشگاه

PhD of Physics
3 سال | فیزیک | دکترا
PhD of Pharmacy
3 سال | داروسازی | دکترا
PhD of Mathematics
3 سال | ریاضی | دکترا
PhD of Economics
3 سال | اقتصاد | دکترا
PhD of Computer Science
3 سال | علوم کامپیوتر | دکترا
PhD of Chemistry
3 سال | شیمی | دکترا
PhD of Biological
3 سال | زیست شناسی | دکترا
PhD of Arts
3 سال | هنر | دکترا
PhD of Architecture
3 سال | معماری | دکترا
PhD of Archeology
3 سال | باستان شناسی | دکترا
Master of Mathematics
2 سال | ریاضی | فوق لیسانس
Master of Computer Science
2 سال | علوم کامپیوتر | فوق لیسانس
Master of Biological
2 سال | زیست شناسی | فوق لیسانس
Master of Physics
2 سال | فیزیک | فوق لیسانس
Master of Administration
2 سال | مدیریت | فوق لیسانس
Bachelor of Economics
3 سال | اقتصاد | لیسانس
Bachelor of Chemistry
3 سال | شیمی | لیسانس
Bachelor of Arts
3 سال | هنر | لیسانس
Bachelor of Architecture
3 سال | معماری | لیسانس
Bachelor of Archeology
3 سال | باستان شناسی | لیسانس

دانشگاه های مرتبط

دانشگاه پواتیه (به زبان فرانسوی: Université de Poitiers) یک دانشگاه دولتی است که در شهر پواتیه فرانسه واقع شده است. این دانشگاه چند رشته ای است و نزدیک به 28000 دانشجو در سال 2017 داشته است که باعث شده شهر پواتیه به شهری با جمعیت بالاترین نسبت دانشجو/ساکن در این شهر فرانسه باشد . دانشگاه […]

دانشگاه گرونوبل آلپ ( به صورت مخفف دانشگاه UGA، به زبان فرانسوی: “Université Grenoble Alpes”) یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در شهر گرونوبل، کشور فرانسه است. دانشگاه Grenoble که در سال 1339 تأسیس شده است، سومین دانشگاه بزرگ فرانسه با حدود 60000 دانشجو و بیش از 3000 محقق است. دانشگاه Grenoble توسط هامبرت دوم از وینوا […]

دانشگاه استراسبورگ (به فرانسوی : Université de Strasbourg, Unistra) یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی واقع در شهر استراسبورگ فرانسه است که بیش از 52000 دانشجو و 3300 محقق دارد. دانشگاه استراسبورگ در قرن شانزدهم توسط ژان استورم تأسیس شد و در دوران روشنگری یک کانون روشنفکری بود. دانشگاه قدیمی در طول دهه 1970 به سه واحد […]

دسته :
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =

تخفیف ویژه عید نوروز ، ظرفیت محدود02126355204

کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد | کپی رایت 2022