طول دوره

2 سال

گرایش

جرم شناسی

مدرک

فوق لیسانس

شهریه

1452 یورو

کارشناس ارشد حقوق اروپا کیست؟
کارشناسی ارشد حقوق اروپا یک دانشجوی کارشناسی ارشد است که نظریه می داند و می تواند قانون ادغام اروپا را در عمل ، همراه با هنجارهای قانونی که عملکرد سیستم اروپایی را برای حمایت از حقوق بشر تضمین می کند و روابط انسانی و دولتی در سیستم یورو و همچنین سایر هنجارهای قانونی تنظیم کننده ،را اعمال کند.

 

 

کارشناسی ارشد حقوق اروپا کجا می تواند موقعیت شغلی پیدا کند؟
کارشناس ارشد حقوق اروپا در زمینه ای وسیع یک متخصص است. تحصیلات تکمیلی در متنوع ترین زمینه های فعالیت در قلمرو اروپا مورد نیاز است. کارشناسی ارشد حقوق اروپا را می توان در شرکت های حقوقی ، در شرکت های تجاری ، شرکت های فراملیتی ، سازمان های خیریه و احزاب سیاسی یافت.

 

 

 

کارشناسی ارشد حقوق بین الملل کیست؟
یک وکیل بین المللی در روابط بین الملل ، از جمله در جریان اختلافات در دادگاه ، کمک حقوقی ارائه می دهد. این نوع اختلافات شامل تجارت بین المللی ، تجارت یا مسائل جنایی است.

 

 

کارشناسی ارشد حقوق بین المللی چه کارهایی می کند؟
شغل وکالت بین المللی می تواند در زمینه های مختلف مانند شرکت های خصوصی فناوری اطلاعات که در زمینه مالکیت معنوی و شرکت های تجاری و صنعتی ، به علاوه موسسات دولتی و به ویژه سفارتخانه های کشورها و کنسولگری های آنها کارفرمایان از وکلا انتظار دارند که علاوه بر حقوق بین الملل ، سایر زمینه های حقوقی را نیز انجام دهند.

 

 

 

کارشناسی ارشد حقوق جزا کیست؟
کارشناسی ارشد حقوق جزا فارغ التحصیلی است که مجازات های حقوق را از جنایت و سوء رفتار و کلاهبرداری ، قتل غیرعلنی و همچنین قتل مطالعه می کند. کارشناسی ارشد حقوق جزا با مسائل دولتی همراه با اختلافات مربوط به مرزهای زمینی ، که شامل تروریسم و جنایات فرامرزی می شود ، کار می کند.

 

 

 

کارشناسی ارشد حقوق جزا کجا می تواند شغل پیدا کند؟
مدرک حقوق جزا به فارغ التحصیلان این فرصت را می دهد که در دادگاه کار کنند و قاضی یا دستیار شوند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند به عنوان وکیل دادگستری ، مجری قانونی یا اجرایی قانونی کار کنند. مدرک کارشناسی ارشد به فارغ التحصیلان این امکان را می دهد تا در یکی از دانشگاه ها که در رشته حقوق کیفری برای دانشجویان کارشناسی تدریس می کنند ، به سمت استادی یا مربی مشغول به کار شوند.

 

 

 

کارشناسی ارشد حقوق مدنی و خصوصی کیست؟
رشته حقوق خصوصی روابط شخصی را با ویژگی های مالی و غیر ملکی تنظیم می کند. حقوق خصوصی شامل مدنی است. از این رو ، کارشناسی ارشد حقوق مدنی و خصوصی تعاملات را با مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی مطالعه می کند.

 

 

 

 

کارشناسی ارشد حقوق مدنی و خصوصی کجا می تواند موقعیتی پیدا کند؟
نهادهای دولتی ، خصوصی ، سازمانهای دولتی و سایر سازمانها (مانند بیمارستانها ، دانشگاهها و سازمانهای اقتصادی) به کارمند حقوقدان مدنی دارای مدرک حقوق خصوصی نیاز دارند. موقعیت هایی که به عنوان متخصص نظارتی ، وکیل شرکت ، تحلیلگر حقوقی ، همکار حقوقی و دیگران برای دارندگان کارشناسی ارشد قابل دسترسی است.

 

 

 

کارشناسی ارشد حقوق عمومی چیست؟
کارشناسی ارشد حقوق عمومی متخصص در مراحل قانونی ، مدیریت دولتی و روابط بین الملل است. فارغ التحصیلان متخصص در مراحل قانونی هستند که روابط بین اشخاص حقیقی و حقوقی را با مقامات دولتی و شهرداری تنظیم می کند.

 

 

 

چه موقعیت هایی برای کارشناسی ارشد حقوق عمومی وجود دارد؟
کارشناسی ارشد حقوق عمومی در بانک ها ، دفاتر دولتی ، شرکت ها و شرکت هایی که با تجارت بین المللی سر و کار دارند کار می کند. تحصیلات تکمیلی این مطالعه در سازمان های سیاسی و مدنی مورد نیاز است. حرفه کارشناسی ارشد حقوق عمومی می تواند در قوه قضائیه توسعه یابد ، پایگاه دانش حقوق جزا و قانون اساسی و همچنین مهارت های موجود در حقوق اداری ، یک حرفه موفق را ایجاد می کند.

 

 

 

کارشناسی ارشد حقوق تجارت چیست؟
کارشناسی ارشد حقوق تجارت در حوزه گردش تجارت و ارتباطات تجاری عمل می کند. حقوق تجارت بخشی از حقوق مدنی دولت است ، محیط های تجاری بین المللی که در آن تبلیغات دولت موضوع روابط ذکر شده در بعد بین المللی است.

 

 

 

کارشناسی ارشد حقوق تجارت کجا می تواند شغل پیدا کند؟
فارغ التحصیلان حقوق تجارت در شرکتهای بزرگ و سازمانهای کوچک مورد نیاز اند. شرکتهای حسابرسی و مشاوره ، شرکتهای تولیدی و تجاری به همکاران قانونی نیاز دارند ، سایر زمینه ها شامل مشاور عمومی یا شرکتی ، مشاور مقررات یا قراردادهای تجاری ، وکلای معاملات تجاری است. بسیاری از شرکت ها کارآموزی را برای فارغ التحصیلان بدون تجربه پیشنهاد می کنند.

 

 

 

 

مدرک کارشناسی ارشد حقوق (LLM) چیست؟
مدرک کارشناسی ارشد حقوق (LLM) یک مدرک کارشناسی ارشد است که بر کسب دانش و مهارت در یک حوزه تخصصی حقوق تمرکز دارد. کارشناسی ارشد حقوق تخصص های مختلفی از جمله LLM سنتی ، حقوق تجارت ، حقوق مالکیت معنوی ، حقوق بین الملل ، حقوق امنیت سایبری ، حقوق محیط زیست و مالیات را ارائه می دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره نویسنده پست : تحریریه آژانس شمیران گشت

آژانس مسافرتی شمیران گشت، ارایه دهنده انواع خدمات مسافرتی گردشگری و جهانگردی

چقدر این مطلب مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان امتیازی داده نشده ! اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

آینده شغلی

پس از اتمام کارشناسی ارشد حقوق llm چه مشاغلی در دسترس است؟ مدرک کارشناسی ارشد حقوق اجازه ورود به مقطع دکتری حقوق را با هدف شروع کار به عنوان دانشمند یا استاد می دهد. یک فوق لیسانس LLM می تواند مشاغل حقوقی مانند وکیل ، مشاور حقوقی ، وکیل ثبت اختراع ، قاضی ، وکیل علامت تجاری ، متخصص انطباق ، راهنما ، متخصص پشتیبانی دعاوی ، مشاور هیئت منصفه را دریافت کند.

شرایط پذیرش و ثبت نام

هنگام درخواست برای پذیرش در دانشگاه بارسلونا در اسپانیا ، باید تمام مدارک مورد نیاز را تهیه کنید. لیستی از اسناد لازم را مستقیماً از دانشگاه درخواست کنید ، زیرا ممکن است برای کشورهای مختلف متفاوت باشد.توجه داشته باشید مدارک فوق باید ترجمه و تایید قانونی و مهر مراکز آموزشی و سفارت خارجی را داشته باشد.

شروع ترم

2022 اکتبر

سایر رشته های این دانشگاه

Master’s Social Work Degree in Psychosocial Intervention
2 سال | مداخله روانی اجتماعی | فوق لیسانس
Physiotherapy Master’s
2 سال | فیزیوتراپی | فوق لیسانس
Nursing Master’s
2 سال | پرستاری | فوق لیسانس
Master’s Medicine Master’s Degree in Advanced Medical Skills
2 سال | مهارت های پیشرفته پزشکی | فوق لیسانس
Master’s Degree in Food Safety
2 سال | ایمنی مواد غذایی | فوق لیسانس
Master’s Environmental Engineering
2 سال | مهندسی محیط زیست | فوق لیسانس
Electrical Engineering Master’s
2 سال | مهندسی برق | فوق لیسانس
Master’s Chemical Engineering
2 سال | مهندسی شیمی | فوق لیسانس
Biomedical Engineering Master’s
2 سال | مهندسی پزشکی | فوق لیسانس
Master’s degree Art & Design
1 سال | طراحی هنری | فوق لیسانس
Business Master’s Degree in Business Research
2 سال | تحقیقات بازرگانی | فوق لیسانس
Human Resources Master’s Degree in People and Team Management and Development in Organizations
2 سال | مدیریت افراد وتیم و توسعه در سازمان ها | فوق لیسانس
Computer Science & IT Master’s
2 سال | علوم کامپیوتر وفناوری اطلاعات | فوق لیسانس

دانشگاه های مرتبط

دانشگاه پواتیه (به زبان فرانسوی: Université de Poitiers) یک دانشگاه دولتی است که در شهر پواتیه فرانسه واقع شده است. این دانشگاه چند رشته ای است و نزدیک به 28000 دانشجو در سال 2017 داشته است که باعث شده شهر پواتیه به شهری با جمعیت بالاترین نسبت دانشجو/ساکن در این شهر فرانسه باشد . دانشگاه […]

دانشگاه گرونوبل آلپ ( به صورت مخفف دانشگاه UGA، به زبان فرانسوی: “Université Grenoble Alpes”) یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در شهر گرونوبل، کشور فرانسه است. دانشگاه Grenoble که در سال 1339 تأسیس شده است، سومین دانشگاه بزرگ فرانسه با حدود 60000 دانشجو و بیش از 3000 محقق است. دانشگاه Grenoble توسط هامبرت دوم از وینوا […]

دانشگاه استراسبورگ (به فرانسوی : Université de Strasbourg, Unistra) یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی واقع در شهر استراسبورگ فرانسه است که بیش از 52000 دانشجو و 3300 محقق دارد. دانشگاه استراسبورگ در قرن شانزدهم توسط ژان استورم تأسیس شد و در دوران روشنگری یک کانون روشنفکری بود. دانشگاه قدیمی در طول دهه 1970 به سه واحد […]

دسته :
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

تخفیف ویژه عید نوروز ، ظرفیت محدود02126355204

کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد | کپی رایت 2022