نوع موسسه

دولتی

سال تاسیس

1472

رتبه جهانی

64

هزینه شهریه

رایگان

وبسایت دانشگاه

کلیک نمایید

آدرس دانشگاه

مونیخ المان

دانشگاه لوودیگ ماکسیمیلیان مونیخ ، این دانشگاه به عنوان یکی از برترین موسسه دانشگاهی و تحقیقاتی اروپا شناخته شده است. دانشگاه LMU در سال 1472 تاسیس شد. این دانشگاه به دنبال دانشجویان و دانشمندانی است که از استعداد مطلوبی برخوردار باشند. دانشجویان و اندیشمندانی که دنیا را دستخوش تغییر می­کنند و جهان را به چالش می­کشند. دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ همیشه به سنت­ها و آرمان­ های خود پایبند است. برتری این دانشگاه توسط تدریس و تحقیقات انجام شده در زمینه­ ها و طیف­ های گسترده موضوعات معنا می­گیرند. طیف­ های وسیعی از علوم انسانی و مطالعات فرهنگی همواره جزء دغدغه­ های این دانشگاه است. رشته ­هایی از قبیل حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی و همچنین پزشکی به صورت کاملا نوآورانه تدریس می­شوند. این دانشگاه نوآوری را برای آینده­ ی جهان بسیار حیاتی ­می­داند. تفکرخلاق،حل مسئله و تحقیق، جزءبرنامه ­های دانشگاهی LMU هستند. همچنین مرکز پزشکی این دانشگاه در شهر برلین کشور آلمان قرار دارد. این مرکز پزشکی بزرگترین و معتبرترین مرکز در آلمان است.

در LMU دیگر ناامید نیستید چون فرصت­های تحصیلی متنوع و زیادی خواهید داشت. شما میتوانید در جامعه متنوع این دانشگاه غرق شوید تا دنیایی از فرصت­های فکری و حرفه­ ای رو به شما باز شوند. دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ به هرکسی که ازنظرآکادمیک کنجکاو است یک مجموعه آموزشی جامع برای ترویج وتشویق یادگیری مادام العمر ارائه میدهد.  علاوه براین­ها،LMU مونیخ برنامه ­های کارشناسی ارشد پژوهش محور را ارائه می­دهد. این برنامه­ ها از نظرمالی،توسط مؤسسات مالی خارجی مانندشبکه نخبگان با واریا وبنیاد فولکسواگن حمایت می­شوند.

محیط دانشگاه LMU مونیخ

دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ یکی از قدیمی­ترین دانشگاه­های آلمان است. موسسات و مراکز تحقیقاتی دانشگاه LMU مونیخ،در سراسر مونیخ گسترش یافته­ اند. ساختمان­های متعددی در حومه OberschleissheimوGarching و همچنین Maisachو Bad Tölz  واقع شده ­اند.ساختمان اصلی این دانشگاه درGeschwister-Scholl-Platz واقع شده است. همچنین پردیس اصلی دانشگاه توسط ایستگاه دانشگاه مترو مونیخ قابل دسترسی می­باشد.دانشگاه LMU برای تمام افراد برنامه ­ای خاص دارد. سخنرانی­ها، بازدید دانشجویان از مراکز مطالعاتی سالمندان و طرح­هایی برای زنان، همگی در داخل و خارج از دانشگاه رخ می­دهند. اتحادیه دانشجویی مونیخ تعدادی مسکن محدود با اتاق­های مبله، آشپزخانه مشترک، امکانات حمام با مبلغ 270 الی 340یورو در هر ماه، با بیعانه 350یورو ارائه می­دهد. البته تعداد محدودی آپارتمان نیز در دسترس هستند. اتحادیه دانشجویی در مجموع تقریبا 11000 اتاق و آپارتمان در مونیخ، فرایزنگ و روزنهایم برای دانشجویان ارائه می­دهد.

 

دانشکده ­های دانشگاه Ludwig-Maximilians-UniversitätMünchen

این دانشگاه دارای دانشکده­ های متنوع و مختلفی است. تنوع رشته ­های تحصیلی باعث شده تا تعداد دانشکده­ های دانشگاه LMU بالا باشد. دانشکده­ هایی نظیر دانشکده حقوق، پزشکی، اقتصاد، دامپزشکی، تاریخ و هنر و … از جمله آن­ها است.

 

مزایای تحصیل در دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ

 

پردیس­های LMU آلمان

پردیس Geschwister-Scholl-Platz

مرکزمعماری LMU مونیخ،درقلب مونیخ است که پس‌ زمینه‌ای تاریخی را فراهم می‌کند. این پردیس به طوریکپارچه بامنظره خیابان اطراف ادغام شده است. امروزه برای سمینارهاو سخنرانی­های بسیار یاز دانشکده­ های مختلف استفاده می­شود.کتابخانه ای پردیس درضلع جنوبی ساختمان اصلی واقع شده است. این کتابخانه دارای 5 میلیون جلد کتاب است که درمخزن مرکزیو 13 انباردیگرذخیره می­شود.

پردیس Grosshadern/Martinsried

پردیس Grosshadern/Martinsried  ویترینیبرای تحقیقات بسیاریکپارچه ومشهوربین ­المللی LMU درپزشکی،علوم زیستی وعلوم طبیعی است. درجنوب غربی مونیخ،مجموعه هایازموسسات تحقیقاتی شکل گرفته است که در اروپا بی نظیر است. دانشکده پزشکی و بیمارستان دانشگاه (به همراه مرکز بیومدیکال) ودانشکده ­های شیمی وداروسازی وزیست شناسی درپردیس گروشادرن/مارتینسرید واقع شده اند.

پردیس Sendlinger Tor

منطقه ایکهبینSendlinger TorوGoetheplatz درمرکزشهرقرار دارد.بیش از 200 سال است که به عنوان “منطقه پزشکی” مونیخ نامیده شده است. این مرکزمجموعهای ازبیمارستان­های تخصصی،موسسات تحقیقاتی پزشکی وسایر امکانات وابسته به دانشکده پزشکی است.

پردیس Oberschleissheim

چندین موسسه وکلینیک وهمچنین مزرعه آموزشی وتحقیقاتی دانشکده دامپزشکی اکنون درOberschleissheim قرار دارد.این پردیس در 15 کیلومتری مرکزشهر واقع شده است. درآینده نزدیک  تقریباکل دانشکده علوم دامپزشکی به یک سایت 15 هکتاری در Oberschleissheim منتقل خواهد شد. باحدود 2000 دانشجوو کاندیدای دکترا وهمچنین 600 کارمند،که یکی ازبزرگترین مراکزتحقیقاتی وآموزشی برای دامپزشکان در اروپا خواهد بود.

 

ویژگی تحصیل در دانشگاه LMU مونیخ

 

مدارک بابت اخذ پذیرش در دانشگاه LMU مونیخ

هزینه تحصیل در دانشگاه LMU مونیخ

دانشگاه  LMUمونیخ به علت دولتی بودنش در حال حاضر برای تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشدشهریه­ ای دریافت نمیکند. اما همه دانشجویان دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ ملزم به پرداخت هزینه  117 یورو برای خدمات دانشجویی، 52 یورو برای بلیط و 65 یورو برای سفر در شهر مونیخ هستند.

 

سوالات متداول درباره تحصیل در دانشگاه LMU مونیخ

دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ چه رشته ­هایی دارد؟

این دانشگاه از آموزش طیف گسترده و متنوع علوم برخودار است. علوم هنری و انسانی شامل زبان، ادبیات و زبان شناسی، باستان شناسی، هنر، هنرهای تجسمی و طراحی، تاریخ، فلسفه و نظریه شناسی، آموزش، علوم پزشکی و کلینیکی شامل پزشکی، دندانپزشکی و سایر علوم بهداشت، علوم کامپیوتر، اقتصاد و کسب و کار شامل مدیریت و کسب و کار، اقتصاد و.. از جمله رشته ­های موجود در این دانشگاه می­باشد.

برای پذیرش باید مصاحبه انجام دهیم؟

برای پذیرش اولیه باید ابتدا فرم درخواست را در سایت خود دانشگاه تکمیل کنید. در صورت تایید درخواست و صدورنامه پذیرش، متقاضیان باید طی مدت زمان اعلام شده جهت ثبت‌نام نهایی به دانشگاه مراجعه نمایند.

چه زبانی برای اخذ پذیرش در دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ لازم است؟

درخواست­ اولیه و فرم آن به زبان انگلیسی می­باشد. اما برای تحصیل در این دانشگاه باید به زبان آلمان و مهارت­های زبان آلمانی مسلط باشید.

درباره نویسنده پست : تحریریه آژانس شمیران گشت

آژانس مسافرتی شمیران گشت، ارایه دهنده انواع خدمات مسافرتی گردشگری و جهانگردی

چقدر این مطلب مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 2

تا الان امتیازی داده نشده ! اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

ویژگی های دانشگاه Ludwig Maximilian Munich آلمان

دریافت بهترین رتبه­ ها در سطح جهانی بطور پی در پی
پاسخگویی به اهداف و فرصت­های شغلی شما
دانشگاهی پیشرو در آموزشی پژوهش محور
مدرک معتبر و قابل تایید وزارت بهداشت و وزارت علوم ایران

گالری تصاویر دانشگاه Ludwig Maximilian Munich آلمان

سوالات متداول

این دانشگاه از آموزش طیف گسترده و متنوع علوم برخودار است. علوم هنری و انسانی شامل زبان، ادبیات و زبان شناسی، باستان شناسی، هنر، هنرهای تجسمی و طراحی، تاریخ، فلسفه و نظریه شناسی، آموزش، علوم پزشکی و کلینیکی شامل پزشکی، دندانپزشکی و سایر علوم بهداشت، علوم کامپیوتر، اقتصاد و کسب و کار شامل مدیریت و کسب و کار، اقتصاد و.. از جمله رشته ­های موجود در این دانشگاه می­باشد.
برای پذیرش اولیه باید ابتدا فرم درخواست را در سایت خود دانشگاه تکمیل کنید. در صورت تایید درخواست و صدورنامه پذیرش، متقاضیان باید طی مدت زمان اعلام شده جهت ثبت‌نام نهایی به دانشگاه مراجعه نمایند.

دانشکده های دانشگاه Ludwig Maximilian Munich آلمان

Faculty of Catholic Theology

School of Protestant Theology

School of Law

School of Business Management

Faculty of Economics

medical School

School of Veterinary Medicine

Faculty of History and Art

Faculty of Philosophy Philosophy of Science and Religious Studies

Faculty of Psychology and Educational Sciences

Faculty of Cultural Studies

Faculty of Language and Literature

Faculty of Social Sciences

Faculty of Informatics, Mathematics and Statistics

School of Physics

School of Chemistry and Pharmacy

School of Biology

Faculty of Earth Sciences

اجازه کار در زمان تحصیل

دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند

اجازه کار پس از فارغ تحصیلی

دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند

وضعیت پذیرش

پذیرش دارد

مدارک مورد نیاز جهت پذیرش دانشگاه Ludwig Maximilian Munich آلمان

برای دانشگاه لوودیگ مونیخ المان باید تمام مدارک موردنیاز را تهیه کنید. هنگام درخواست برای پذیرش در دانشگاه لوودیگ ماکسیمیلیان در مونیخ المان لیستی از اسناد لازم را مستقیما از دانشگاه درخواست کنید. زیرا ممکن است برای کشورهای مختلف متفاوت باشد. توجه داشته باشید مدارک فوق باید ترجمه و تاییدقانونی و مهر مراکز اموزشی و سفارت خارجی را داشته باشد.

رزومه تحصیلی علمی و معتبر

مدرک زبان آلمانی معتبر

پاسپورت

مدرک تحصیلی آخرین مقطع ترجمه شده به زبان انگلیسی یا المانی

رشته های دانشگاه Ludwig Maximilian Munich آلمان

PhD of Psychology
3 سال | روانشناسی | دکترا
PhD of Physics
3 سال | فیزیک | دکترا
PhD of Economics
3 سال | اقتصاد | دکترا
PhD of Chemistry
3 سال | شیمی | دکترا
PhD of Administration
3 سال | مدیریت | دکترا
Master of Physics
2 سال | فیزیک | فوق لیسانس
Master of Pharmacy
2 سال | دارو سازی | فوق لیسانس
Master of Mathematics
2 سال | ریاضی | فوق لیسانس
Master of Economics
2 سال | اقتصاد | فوق لیسانس
Master of Chemistry
2 سال | شیمی | فوق لیسانس
Bachelor of Sociology
3 سال | جامعه شناسی | لیسانس
Bachelor of Physics
3 سال | فیزیک | لیسانس
Bachelor of Pharmacy
3 سال | داروسازی | لیسانس
Bachelor of Media
3 سال | رسانه | لیسانس
Bachelor of Mathematics
3 سال | ریاضی | لیسانس
Bachelor of Economics
3 سال | اقتصاد | لیسانس
Bachelor of Computer Science
3 سال | کامپیوتر | لیسانس
Bachelor of Chemistry
3 سال | شیمی | لیسانس
Bachelor of Archeology
3 سال | باستان شناسی | لیسانس
Bachelor of Administration
3 سال | مدیریت | لیسانس

دانشگاه های مرتبط

یکی از قدیمی ترین دانشگاه های آلمان، دانشگاه هایدلبرگ آلمان است. البته نام کامل این دانشگاه، دانشگاه روپرشت کارلز هایدلبرگ می باشد. دانشگاه هایدلبرگ از جمله برجسته ترین دانشگاه های کشور آلمان و کل دنیا محسوب می شود. این دانشگاه در سال 1386 میلادی به دستور کنت روپرت اول تأسیس شد. در عصر حاضر، دانشگاه […]

دانشگاه لوودیگ ماکسیمیلیان مونیخ ، این دانشگاه به عنوان یکی از برترین موسسه دانشگاهی و تحقیقاتی اروپا شناخته شده است. دانشگاه LMU در سال 1472 تاسیس شد. این دانشگاه به دنبال دانشجویان و دانشمندانی است که از استعداد مطلوبی برخوردار باشند. دانشجویان و اندیشمندانی که دنیا را دستخوش تغییر می­کنند و جهان را به چالش […]

بدون شک یکی از بهترین دانشگاه های اروپایی، دانشگاه فنی مونیخ (TUM) یا همان دانشگاه صنعتی مونیخ است که در آلمان واقع شده. این دانشگاه یکی از اولین دانشگاه های آلمان است که در حال حاضر جز برجسته ترین دانشگاه های تحقیقات اروپایی به شمار می شود. این دانشگاه فعالیت خود را از سال 1868 […]

دسته :
برچسب ها : , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 9 =

تخفیف ویژه عید نوروز ، ظرفیت محدود02126355204

کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد | کپی رایت 2022